Poprzedni
Następny

Sonance – nowa marka w ofercie Top Hi-Fi & Video Design

Do oferty Top Hi-Fi & Video Design dołączyły produkty amerykańskiej marki Sonance. Są to przede wszystkim głośniki instalacyjne, w tym głośniki ścienne, sufitowe, ogrodowe i niewidoczne, które wtapiają się w aranżację dowolnego pomieszczenia. Urządzenia amerykańskiego producenta będą dostępne zarówno online – na tophifi.pl, jak i w ogólnopolskiej sieci salonów Top Hi-Fi & Video Design.  

Głośnik do zabudowy Sonance VP62R

Firma Sonance powstała w 1983 roku, kiedy założyciele Scott Struthers i Geoff Spencer dostrzegli potrzebę stworzenia przełomowego rozwiązania audio. Nie istniał żaden produkt ani system, który mógłby zapewnić niezrównaną wydajność akustyczną przy minimalnej ingerencji wizualnej w wystrój pomieszczenia. To właśnie to odkrycie doprowadziło ich do wynalezienia kategorii głośników architektonicznych.

Dziś Sonance nadal pozostaje prężnie działającą firmą z siedzibą w San Clemente w stanie Kalifornia, gdzie wszystko się zaczęło. Pod szyldem tej amerykańskiej marki powstało wiele innowacyjnych, estetycznych produktów dla domu i biznesu, które wykraczają daleko poza dźwięk. Projektanci wychodzą z założenia, że technologia powinna zniknąć w architekturze, czego efektem są ukryte rozwiązania audio, które dyskretnie wpasowują się w aranżację dowolnego wnętrza.

Sonance – oferta produktowa

Produkty Sonance łączą zbalansowany dźwięk i dyskretne wzornictwo, dzięki czemu świetnie sprawdzą się zarówno w domach prywatnych, jak i hotelach, sklepach czy innych rozwiązaniach komercyjnych, takich jak choćby restauracje, sale gimnastyczne i wiele innych.

Sufitowy głośnik instalacyjny Sonance VP52R UTL

W ofercie Sonance znajdziemy przede wszystkim:

  • Głośniki ścienne i sufitowe z serii Visual Performance – pozwalają uzyskać spójny wygląd dla różnorodnych przestrzeni, co jest zasługą m.in. wielokrotnie nagradzanej, niskoprofilowej maskownicy, którą można pomalować, aby wtopiła się w ścianę lub sufit.
  • Głośniki ścienne i sufitowe z serii Architectural – połączenie wysokiej wydajności i estetyki klasy premium. Wykorzystują całkowicie płaskie i bezramkowe maskownice, które dyskretnie uzupełniają pomieszczenie, podczas gdy nowoczesne materiały przetworników i zaawansowana konstrukcja wyznaczają nowy standard audiofilskiej jakości dźwięku.
  • Głośniki ścienne i sufitowe z serii Invisible – zainstalowane w ścianie lub suficie, a następnie wykończone w kolorze otaczającej powierzchni, praktycznie znikają w wystroju pomieszczenia, dostarczając dźwięk bez śladu wizualnego.
  • Głośniki instalacyjne do kina domowego – specjalne głośniki, w tym efektowe, soundbary i subwoofery, które zostały specjalnie zaprojektowane, aby wydobyć to, co najlepsze z filmów, gier, koncertów i treści multimedialnych. Zapewniają ekscytującą wydajność dźwiękową bez uszczerbku dla wystroju pomieszczenia.
  • Głośniki ogrodowe – głośniki przystosowane do zastosowań zewnętrznych, wygodne w instalacji i użytkowaniu.

Zestaw głośników ogrodowych Sonance SGS 8.1 System ze wzmacniaczem SR 2-125

Sonance oferuje też wzmacniacze, które pozwalają wydobyć najlepszą jakość dźwięku z głośników instalacyjnych amerykańskiego producenta. Szeroką gamę produktową uzupełniają regulatory głośności, selektory głośników oraz akcesoria audio, umożliwiające konfigurację całego systemu.

Zapraszamy do salonów

Więcej informacji o nowych urządzeniach Sonance, jak i o samej marce, znajdziesz na stronie internetowej tophifi.pl. Zachęcamy też do odwiedzenia salonów sprzedaży Top Hi-Fi & Video Design. Dostępni na miejscu specjaliści chętnie pomogą Ci bliżej poznać funkcje i możliwości produktów marki Sonance i odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania związane z oferowanym sprzętem.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: