Poprzedni
Następny

Słuchawki ATH-M50xBT wyróżnione przez magazyn T3

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

Brytyjski magazynu „T3” przyznaje nagrody wyróżniającym się produktom w świecie najnowszych technologii. W tegorocznej edycji zwycięzcą w jednej z kategorii – najlepsze słuchawki Bleutooth – okazały się bezprzewodowe słuchawki Audio-Technica ATH-M50xBT: model, który jak przekonują eksperci, zapewnia bezprzewodową łączność bez uszczerbku na jakości dźwięku.

Audio-Technica ATH-M50xBT

ATH-M50xBT to bezprzewodowy odpowiednik klasycznych, wokółusznych słuchawek ATH-M50x. Bazując na sprawdzonych rozwiązaniach, słuchawki ATH-M50xBT łączą sygnaturę brzmieniową swojego poprzednika z zaletami bezprzewodowej łączności.

Model ten został wyposażony w technologię Bluetooth 5.0, dzięki czemu łączy się z dowolnymi urządzeniami bezprzewodowymi. A gdy rozładują się akumulatory – o co przy 40-godzinnym czasie pracy baterii będzie niezwykle trudno – zawsze można wykorzystać dołączony kabel z pilotem i nadal cieszyć się wspaniałym dźwiękiem, o który zadbały 45-milimetrowe przetworniki.

To właśnie m.in. uniwersalność modelu ATH-M50xBT wpłynęła na werdykt redakcji brytyjskiej wersji magazynu „T3”, która przyznała konstrukcji Audio-Techniki miano najlepszych słuchawek bezprzewodowych. W uzasadnieniu możemy przeczytać, że ATH-M50xBT są „niezwykle wszechstronne” i „pomimo braku układu aktywnej redukcji hałasu, duże, wygodne muszle skutecznie blokują zewnętrzny szum”.

Ponadto słuchawki „brzmią świetnie na zewnątrz”, podobnie jak doskonale sprawdzą się w zastosowaniu domowym, a projektanci dopełnili wszelkich starań, abyś w ulubionych piosenkach mógł usłyszeć nawet najdrobniejsze szczegóły.

O zaletach słuchawek Audio-Technica ATH-M50xBT można przekonać się odwiedzając jeden z naszych salonów. Model ten jest także dostępny online, a więcej na jego temat można dowiedzieć się TUTAJ.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: