Poprzedni
Następny

Bowers & Wilkins prowadzi rozmowy z Sound United

Bowers & Wilkins, jedna z wiodących na świecie marek audio klasy premium, bada możliwość wspólnej przyszłości z Sound United.

Bowers & Wilkins Formation

Bowers & Wilkins, jedna z najbardziej szanowanych marek w segmencie urządzeń przeznaczonych do reprodukcji wysokiej jakości dźwięku, jest na etapie wczesnych rozmów o połączeniu się z Sound United LLC, spółką-matką marek Denon, Polk Audio, Marantz, Definitive Technology, HEOS, Classé i Boston Acoustics.

„Dyskusje między Bowers & Wilkins a Sound United są na wczesnym etapie w celu konsolidacji naszych marek premium w nowej grupie oferującej jeszcze lepsze możliwości dla konsumentów. Jeśli nasze rozmowy zakończą się sukcesem, połączenie wiedzy inżynieryjnej i produkcyjnej Bowers & Wilkins w kategorii premium z szerokim zakresem zasobów i możliwości Sound United z pewnością może być przełomowym krokiem dla obu marek. Umożliwiłoby to zespołowi Bowers & Wilkins jeszcze większe możliwości skoncentrowania się na tym, co robimy najlepiej - budowaniu najlepszych w branży głośników ”- powiedział Geoff Edwards, dyrektor generalny Bowers & Wilkins.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: