Poprzedni
Następny

Seria Koss Utility – słuchawki dopasowane do Twoich potrzeb

Firma Koss, ceniony producent słuchawek, powiększa ofertę o nową serię Utility, która jest jednocześnie zupełnie nowym sposobem na poznanie klasycznego brzmienia The Sound of Koss. Seria Utility to trzy nowe modele słuchawek i trzy nowe kable. Wybierz odpowiedni sprzęt dla siebie i ciesz się nie tylko wyjątkowej jakości dźwiękiem, ale także wygodą użytkowania słuchawek w połączeniu z posiadanymi urządzeniami.

słuchawki Koss Utility

W najnowszej serii amerykańskiego producenta znalazły się trzy nowe wersje słuchawek – nauszne KPH40 Utility i Porta Pro Utility oraz dokanałowe KEB90 Utility. Każda z nich ma odłączany przewód słuchawkowy, co pozwala na wykorzystanie wraz z nimi okablowania dopasowanego do urządzenia będącego źródłem dźwięku. Wspomniane modele mają w zestawie standardowy przewód zakończony wtykiem jack 3,5 mm.

Koss Utility

Opcjonalne przewody słuchawkowe

Do słuchawek opcjonalnie dostępne są także kable Lightning Utility (z certyfikatem MFi) i USB-C (zintegrowany z 24-bitowym przetwornikiem DAC, pozwalającym na przetwarzanie sygnału z częstotliwością próbkowania do 96 kHz). Każdy z nich ma długość 1,2 m. Opcjonalne przewody słuchawkowe wyposażone są w kompaktowy pilot z mikrofonem, co umożliwia wygodne sterowanie odtwarzaną muzyką i obsługę połączeń telefonicznych (we współpracy ze smartfonem).

słuchawki Koss Porta Pro Ultilty

Wiele urządzeń, jedno wyjątkowe doświadczenie

Codziennie korzystamy z różnych urządzeń multimedialnych, ale nie każde ma takie samo złącze słuchawkowe. Firma Koss, wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników, wprowadziła serię Koss Utility, w której znajdziesz modele z systemem odłączanych przewodów, dzięki czemu możesz szybko i wygodnie wymienić w słuchawkach okablowanie, dopasowując je do wykorzystywanego urządzenia, którym może być np. smartfon lub tablet (z Androidem lub system iOS), laptop czy konsola do gier. Niezależnie od tego, na jakim sprzęcie chcesz słuchać muzyki, z nową serią Koss Utility zapewnisz sobie bogate i szczegółowe brzmienie z głębokim basem i klarownymi wysokimi tonami.

Słuchawki Koss KEB90 Utility

Przyszłość nigdy nie brzmiała tak dobrze

Słuchawki z serii Koss Utility zostały zaprojektowane nie tylko z myślą o uzyskaniu cenionego brzmienia The Sound of Koss, ale też po to, aby były lekkie, przenośne i, co najważniejsze, trwałe. Wszystkie produkty należące do serii Utility są objęte dożywotnią gwarancją producenta.

Modele z nowej serii Koss Utility pojawią się w ofercie wiosną 2022 r.

Słuchawki Koss KPH40 Utility

Słuchawki marki Koss dostępne są na naszej stronie internetowej i w salonach sprzedaży Top Hi-Fi & Video Design. Jeśli chcesz sprawdzić je w praktyce, zapraszamy do odwiedzenia najbliższego salonu. Obecni na miejscu fachowi doradcy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania związane z oferowanym sprzętem i pomogą Ci dokonać właściwej decyzji zakupowej.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: