Poprzedni
Następny

„Serce dobrego systemu stereo” – test wzmacniacza zintegrowanego Hegel Röst

Jak wypadły testy wzmacniaczazintegrowanego Hegel Röst? „Trudno wymagać więcej” – napisali specjaliści ze strony „Stereo Life”.

Hegel Röst

Wzmacniacz zintegrowany Hegel został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających odbiorcach. Specjalnie opatentowana technologia projektantów od marki Hegel pozwoliła wejść norweskiej firmie na jeszcze wyższy poziom, o czym dowiemy się z przeprowadzonych przez „Stereo Life” testów:

„Röst stał się czymś w rodzaju ciekawego wyjątku od reguły. Wyróżniało go nie tylko wykończenie, ale też sam fakt, że właśnie on utorował Heglowi drogę do dalszego rozwoju i umożliwił wspięcie się na wyższy poziom”.

Gustowna obudowa, wysoka jakość dźwięku i łączność z dowolnym urządzeniem powoduje, że werdykt specjalistów ze strony Stereo Life mógł być tylko jeden: „Röst to stabilne serce dobrego systemu stereo”. Możemy także przeczytać, że sprzęt od marki Hegel to „fundament, na którym można zbudować piękny dom (…), który da wiele pięknych chwil w towarzystwie muzyki”.

Hegel Röst

Do zapoznania się z pełnymi testami odsyłamy tutaj.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: