Poprzedni
Następny

Słuchawki ATH-SR30BT – nawet 70 godzin nieprzerwanego słuchania muzyki

Testy specjalistów ze strony Audio Stereo pokazały, że bezprzewodowe słuchawki ATH-SR30BT to kolejna ciekawa propozycja od Audio-Techniki.

Audio-Technica ATH-SR30BT

Model ATH-SR30BT może poszczycić się bardzo wydajnym akumulatorem, zapewniającym słuchanie muzyki nieprzerwanie przez 70 godzin. Jednak Audio-Technica oferuje złożony model również pod względem konstrukcji i brzmienia:

Audio-Technica modelem ATH-SR30BT udowadnia, że mając odpowiednie zaplecze technologiczne (…) można stworzyć produkt nie tylko zaawansowany pod względem konstrukcyjnym, lecz (…) nade wszystko charakteryzujący się świetnym brzmieniem. ATH-SR30BT bowiem spełniają praktycznie każdą z deklaracji, jakie możemy wyczytać w promujących je materiałach”.

Audio-Technica ATH-SR30BT

Właśnie wysoka jakość dźwięku jest jedną z największych zalet ATH-SR30BT - nawet najbardziej wymagające utwory brzmią bardzo dobrze, a Olszewski pokusił się o stwierdzenie, że „nie pominięto dedykowanych złotouchym smaczków”.

Testy można znaleźć tutaj.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: