Poprzedni
Następny

„Przyjemność dla oczu i uszu” – test wzmacniacza zintegrowanego Copland CTA 408

Wzmacniacz zintegrowany Copland CTA 408 to „oryginalne urządzenie, które jest czymś więcej, niż kolejnym pudełkiem z przyciskami, pokrętłami i gniazdami” – do takiego wniosku doszedł Tomasz Karasiński ze strony „Stereo Life” podczas testów CTA 408.

Wzmacniacz zintegrowany Copland CTA 408

Wyróżniającym elementem CTA 408 jest starannie zaprojektowana konstrukcja, z innowacyjnym układem zasilającym lampy: „Urządzenie marki Copland to sprzęt, którego projektanci zaczęli odrywać się od utartych schematów, zmieniając niektóre priorytety” – wyjaśnia specjalista ze „Stereo Life”, dodając, że CTA 408 jest wzmacniaczem „ciekawym i pięknie wykonanym”.

Niemniej CTA 408 to nie tylko przyjemność dla oczu, ale także uszu, dostarczając odsłuch o wysokiej, hi-endowej, jakości. Przekonał się o tym autor testów, który przyznał, że podczas pierwszej styczności z CTA 408 zapomniał o wszystkich swoich obowiązkach: „Już podczas pierwszego odsłuchu Copland dostarczył mi tyle frajdy” – pisze Karasiński.

Ostateczna ocena pokazała, że mamy do czynienia z urządzeniem, które posiada wszystkie cechy, którymi powinien charakteryzować się hi-endowy wzmacniacz: „Wychodzi na to, że pod chłodnym, aluminiowym płaszczykiem skandynawskiego wzornictwa kryje się gorące serce pełne uczuć, temperamentu i wyjątkowej wrażliwości. Coś pięknego”.

Wzmacniacz zintegrowany Copland CTA 408

Pełne testy można przeczytać tutaj.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

 1. CTA 408

  CTA 408

  Copland
  Wzmacniacze zintegrowane
  Już od 29 999 zł Normalna cena 31 999 zł
 2. CTA 408 czarny

  CTA 408 czarny

  Copland
  Wzmacniacze zintegrowane
  Cena promocyjna 29 999 zł Normalna cena 31 999 zł
 3. CTA 408 srebrny

  CTA 408 srebrny

  Copland
  Wzmacniacze zintegrowane
  Cena promocyjna 29 999 zł Normalna cena 31 999 zł

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: