Poprzedni
Następny

„Przyjemność dla oczu i uszu” – test wzmacniacza zintegrowanego Copland CTA 408

Wzmacniacz zintegrowany Copland CTA 408 to „oryginalne urządzenie, które jest czymś więcej, niż kolejnym pudełkiem z przyciskami, pokrętłami i gniazdami” – do takiego wniosku doszedł Tomasz Karasiński ze strony „Stereo Life” podczas testów CTA 408.

Wzmacniacz zintegrowany Copland CTA 408

Wyróżniającym elementem CTA 408 jest starannie zaprojektowana konstrukcja, z innowacyjnym układem zasilającym lampy: „Urządzenie marki Copland to sprzęt, którego projektanci zaczęli odrywać się od utartych schematów, zmieniając niektóre priorytety” – wyjaśnia specjalista ze „Stereo Life”, dodając, że CTA 408 jest wzmacniaczem „ciekawym i pięknie wykonanym”.

Niemniej CTA 408 to nie tylko przyjemność dla oczu, ale także uszu, dostarczając odsłuch o wysokiej, hi-endowej, jakości. Przekonał się o tym autor testów, który przyznał, że podczas pierwszej styczności z CTA 408 zapomniał o wszystkich swoich obowiązkach: „Już podczas pierwszego odsłuchu Copland dostarczył mi tyle frajdy” – pisze Karasiński.

Ostateczna ocena pokazała, że mamy do czynienia z urządzeniem, które posiada wszystkie cechy, którymi powinien charakteryzować się hi-endowy wzmacniacz: „Wychodzi na to, że pod chłodnym, aluminiowym płaszczykiem skandynawskiego wzornictwa kryje się gorące serce pełne uczuć, temperamentu i wyjątkowej wrażliwości. Coś pięknego”.

Wzmacniacz zintegrowany Copland CTA 408

Pełne testy można przeczytać tutaj.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: