Poprzedni
Następny

Rozpruł się worek z pochwałami dla produktów znamienitej firmy Mission!

Mission to jeden z tych producentów kolumn głośnikowych, który zapisał się dużymi zgłoskami w historii sprzętu audio-video. Firma powstała w 1977 r., a już rok później zaprezentowała wyjątkową konstrukcję, w której po raz pierwszy na świecie zastosowano głośnik polipropylenowy. Nie ma się jednak co oszukiwać. Z punktu widzenia współczesnego konsumenta to wszystko prehistoria.

W piłce nożnej funkcjonuje powiedzenie: jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz. Wygląda na to, że produkty Mission miały całkiem dobrą serię, ponieważ produkowane przez Brytyjczyków kolumny zgarniają wyborne recenzje jedna za drugą!

  1. Mission LX-4 MKII w Hi-Fi World

Mission LX-4 MkII

5 globusów, czyli “wybitny wśród najlepszych” – oto ocena modelu LX-4 MKII uzyskana w teście jednego z najbardziej szanowanych periodyków branżowych - Hi-Fi World. Końcowy werdykt: „Wysoka czułość z głębokim basem. Atrakcyjna cena. Szybki i szczegółowy. Bardzo dobra jakość.

  1. Mission LX-5 MKII w niemieckiej edycji Stereoplay Magazine

Misiion LX-5 MKII

Jak pokazało badanie odsłuchowe, modyfikacje poczynione w LX-5 MKII opłaciły się. Szczególnie mi się podobał barwny dźwięk, a jednocześnie dokładna lokalizacja… Spójny i też ładny bas, który przekonuje… więcej życia, a także świetna dynamika… Dobra robota Peterze Comeau, szefie Działu Projektowania Akustycznego Mission!

  1. Mission LX-6 MKII w niemieckiej edycji magazynu AUDIO.de

Mission LX-6 MkII

Już w pierwszym takcie ujawniła się znaczna muzykalność, z jaką Mission LX-6 MKII pracują. Mocne,  raczej ciepłe… ze skłonnością do ostrości przy wysokich poziomach. Przekonujące wizualnie. Swobodnie i przyjemnie grają również w nowocześnie urządzonym, czyli słabo wytłumionym salonie.

  1. AVForums (UK) – Najlepszy głośnik poniżej 1000 funtów

Mission LX-2 MkII

Najlepszy głośnik Hi-Fi Poniżej 1000 funtów. Mission LX-2 MKII stanowią doskonałą demonstrację tego, co można osiągnąć, biorąc coś, co działa dobrze, a potem ostrożnie i skrupulatnie pracując nad szczegółami. W cenie wywoławczej to są naprawdę wybitne głośniki, które będą współpracować z szeroki zakresem sprzętu.

  1. stereolife.pl

Mission Seria ZX-2

Z punktu widzenia klienta, jest to wręcz wymarzona sytuacja. Płacimy właściwie niewiele więcej niż za zestawy z serii QX, ale dostajemy kolumny z zupełnie innej półki. ZX-2 to przede wszystkim bardzo porządne, duże i całkiem uniwersalne monitory o dużych możliwościach, ale także, co tu dużo mówić, dobry interes. Odpowiednio ustawione i uzupełnione umiejętnie dobraną elektroniką, sprawią swojemu właścicielowi mnóstwo frajdy.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: