Poprzedni
Następny

Roadshow Bang & Olufsen – Umów się na odsłuch już dziś!

Bang & Olufsen słynie z całkowicie unikatowych i luksusowych produktów, czego potwierdzeniem są aktywne kolumny „wiszącostojące” Beolab 28 oraz designerski telewizor Beovision Harmony. Przekonać się o tym teraz można osobiście, odwiedzając jeden z czterech wybranych salonów Top Hi-Fi & Video Design, w których przez najbliższe tygodnie odbędą się pokazy tego zestawu poparte indywidualnymi odsłuchami.

Roadshow Bang & Olufsen – Umów się na odsłuch już dziś!

Telewizor Beovision Harmony wraz z ultranowoczesnymi kolumnami wiszącostojącymi Beolab 28 będzie można zobaczyć podczas Roadshow Bang & Olufsen w następujących salonach Top Hi-Fi & Video Design w dniach:

  • 7-19.02 – Lublin, ul. Fabryczna 2, piętro I, tel. 81 531 78 51;
  • 21.02 - 5.03 – Gdańsk, ul. Leśmiana 5 lok. 63, tel. 58 719 91 09;
  • 7-19.03 – Szczecin, al. Papieża Jana Pawła II 47, tel. 91 422 70 03;
  • 21-31.03 – Wrocław, ul. Legnicka 46, tel. 71 343 08 42

Beolab 28 to niezwykle nowoczesne bezprzewodowe kolumny aktywne, które można nie tylko ustawić jak klasyczne podłogowe głośniki, ale także zamocować na ścianie. Model ten jest smuklejszy, inteligentniejszy i bardziej zaskakujący niż jakikolwiek inny zestaw kolumn, z którym miało się wcześniej do czynienia. Ta imponująca para głośników wyposażona została w liczne systemy strumieniowania i natychmiast pozwala zanurzyć się w potężnym dźwięku klasy studyjnej, które automatycznie dostosowuje się do wnętrza – a wszystko to w pięknej, stylowej formie.

Drugie z prezentowanych na Roadshow Bang & Olufsen urządzeń to telewizor Beovision Harmony. Już podczas pierwszego kontaktu z tym urządzeniem można zauważyć jego niezwykłość. Kiedy telewizor pozostaje wyłączony, jego ekran częściowo skrywają dwa drewniano-aluminiowe głośniki. Jednak kiedy uruchomimy Beovision Harmony, to ekran OLED unosi się do góry, na idealną wysokość do oglądania, a głośniki rozkładają się na boki i łączą się pod ekranem.

Skontaktuj się z jednym ze wskazanych salonów Top Hi-Fi & Video Design i umów się jeszcze dziś na prezentację tych innowacyjnych urządzeń Bang & Olufsen. W każdym naszym salonie znajduje się profesjonalnie przygotowana sala odsłuchowa, pozwalająca ocenić brzmienie i poznać funkcjonalność poszczególnych urządzeń. Dzięki temu jesteśmy pewni, że nasi klienci mogą przebywać „sam na sam” z wybranym sprzętem audio-wideo, dzięki czemu wychodzą z naszych salonów dokładnie z tym, czego potrzebowali.                  Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: