Poprzedni
Następny

Trendy Top Hi-Fi & Video Design 2022

Zakup właściwego produktu audio to trudne i czasochłonne zadanie – w końcu trzeba porównać brzmienie, funkcjonalność, a i estetyka pozostaje nie bez znaczenia. Aby ułatwić osiągnięcie celu, eksperci Top Hi-Fi & Video Design wytypowali najciekawsze urządzenia na 2022 rok, które w naszej opinii będą cieszyć się dużym zainteresowaniem.

Trendy Top Hi-Fi & Video Design 2022

Wybór odpowiedniego urządzenia audio często jest trudniejszy, niż pozornie mogłoby się wydawać. Stąd też nasi eksperci wytypowali najciekawsze urządzenia na ten rok z trzech kategorii, które pozwolą ułatwić podjęcie tej niełatwej decyzji. Efekty ich prac można zobaczyć pod poniższymi linkami:

Liczymy, że wśród tych propozycji każdy znajdzie coś dla siebie. Ze swojej strony polecamy chociażby wzmacniacz sieciowy NAD C700. Jest to niezwykle funkcjonalne urządzenie, do którego wystarczy dodać głośniki. Model ten zapewnia 80 W mocy ciągłej na kanał, co przekłada się na dynamiczne brzmienie podczas odtwarzania muzyki z serwisów takich jak Tidal, Qobuz czy Spotify. Jesteśmy pewni, że C700 spełni wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników – zarówno pod względem brzmienia, jak i wyglądu.

Wzmacniacz sieciowy NAD C 700

Wśród głośników warto spojrzeć w kierunku nowej generacji bezprzewodowego głośnika Bowers & Wilkins Zeppelin. Każda odsłona tego kultowego modelu staje się liderem wyjątkowego wzornictwa oraz znakomitego w swojej klasie dźwięku i nie inaczej jest z najnowszą wersją tej bezprzewodowej konstrukcji. Dźwięk charakteryzuje się świetnie kontrolowanym basem okraszonym zwartą średnicą przeplatającą się z klarownym wokalem, a całość tworzy perfekcyjną harmonię brzmienia.

Bowers & Wilkins Zeppelin

Miłośników słuchawek z pewnością ucieszą nauszne słuchawki Audio-Technica ATH-M50xBT2 wyposażone w Bluetooth 5.0 i 45-milimetrowe przetworniki. ATH-M50xBT2 przenoszą legendarny dźwięk studyjnego modelu M50x do bezprzewodowego świata. Tym samym w dowolnym miejscu możesz cieszyć się najwyższej jakości brzmieniem z mocnym basem. Wygodę użytkowania zwiększają sterowanie dotykowe i tryb parowania wielopunktowego, a wbudowany akumulator zapewnia energię aż na 50 godzin pracy.

Audio-Technica ATH-M50xBT2

Jeśli masz dodatkowe pytania na temat sprzętu audio-wideo lub chciałbyś przekonać się o tym, jak dana konstrukcja sprawuje się w praktyce, odwiedź jeden z naszych salonów Top Hi-Fi & Video Design, gdzie nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: