Umów się na odsłuch już dziś!

Roadshow Bang & Olufsen to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego będzie można zapoznać się z dwoma całkowicie unikatowymi urządzeniami duńskiego producenta. W czterech wybranych salonach Top Hi-Fi & Video Design – po dwa tygodnie w każdym – w lutym i marcu prezentowany będzie zestaw składający się z innowacyjnych aktywnych kolumn „wiszącostojących” Beolab 28 oraz niepowtarzalnego telewizora Beovision Harmony z wysuwającym się panelem OLED oraz rozkładającymi się na bok głośnikami.

Beolab 28

Beolab 28 to para niezwykle nowoczesnych bezprzewodowych kolumn aktywnych, które można nie tylko ustawić jak klasyczne wolnostojące głośniki, ale także zawiesić na ścianie. Kolumny są smuklejsze, inteligentniejsze i bardziej zaskakujące niż jakikolwiek inne głośniki stereo, z którymi miało się wcześniej do czynienia. Wyposażone zostały w liczne systemy strumieniowania i pozwalają zanurzyć się w potężnym dźwięku klasy studyjnej, które automatycznie dostosowuje się do danego wnętrza – wszystko to w pięknej, eleganckiej obudowie.

Beovision Harmony

Innowacyjny telewizor, który pod każdym względem zachwyca swoimi możliwościami. Beovision Harmony może pochwalić się panelami OLED, wsparciem formatów HDR10, HLR i Dolby Vision, kompatybilnością z AirPlay 2 i przede wszystkim niecodzienną konstrukcją. Model ten bowiem wyposażony jest w system audio, który częściowo zakrywa ekran, kiedy telewizor pozostaje wyłączony. Jednak gdy tylko uruchomimy Beovision Harmony, to ekran unosi się do góry, na idealną wysokość do oglądania, a para głośników rozsuwa się na boki, łącząc się tuż pod ekranem.

Umów się na odsłuch już dziś!

7-19.02 – Lublin

ul. Fabryczna 2, piętro I, tel. 81 531 78 51;

21.02 - 5.03 – Gdańsk

ul. Leśmiana 5 lok. 63, tel. 58 719 91 09;;

7-19.03 – Szczecin

al. Papieża Jana Pawła II 47, tel. 91 422 70 03;

21-31.03 – Wrocław

ul. Legnicka 46, tel. 71 343 08 42;