Poprzedni
Następny

Reykjavik w nowym kolorze!

Średnia ocen: 4.9
(17 ocen) 5 komentarzy

Błękit lodowej jaskini -właśnie tak nazywa się nowa wersja kolorystyczna głośnika bezprzewodowego Vifa Reykjavik. Brzmi ekscytująco i gra ekscytująco.

Vifa Reykjavik Ice Cave Blue

W rok od premiery najmniejszego i jednego z najpotężniejszych głośników przenośnych Bluetooth, modelu ReykjavikVifa wzbogaca linię o mistyczny, granatowy odcień, nadający unikatowy styl jego przypominającemu kamień wzornictwu.

Naprawdę podoba nam się to, jak gładko ten nowy kolor, Ice Cave Blue, wtapia się w istniejącą gamę. Ambicją modelu Reykjavik było połączenie niesamowitej intuicyjności z estetyczną atrakcyjnością, a tym samym stworzenie projektu zgodnego z naszym dziedzictwem niezwykłych wrażeń dźwiękowych - wyjaśnia Michael Sørensen, prezes firmy Vifa.

Vifa Reykjavik Ice Cave Blue

Tradycyjnie dla produktów tej marki, głośnik wykonano z wyselekcjonowanych, naturalnych materiałów – jednak tego właśnie się oczekuje od skandynawskich marek. Obudowa powstała z starannie anodyzowanego aluminium. Wytrzymały, odporny materiał idealnie pasuje do przenośnego głośnika, którego głównym zadaniem jest umilenie pobytu na świeżym powietrzu.

Vifa Reykjavik Ice Cave Blue

Reykjavik dostarcza również autentyczne brzmienie Vifa. Jakość w tych obydwóch aspektach została dostrzeżona i doceniona w kilku recenzjach produktu, jakie zostały już opublikowane od chwili jego wprowadzenia na rynek. Wśród wielu można znaleźć także tę umieszczoną na doskonale znanej stronie internetowej whathifi.com:

„Jeśli chodzi o stylistykę i dźwięk, pod wieloma względami Reykjavik trafia w dziesiątkę […] jego osiągnięcia audio są jednymi z najlepszych, jakie słyszeliśmy w przypadku głośnika bezprzewodowego”. (www.whathifi.com)

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
4.9
Ocena:
Średnia ocen: 4.9

(17 ocen)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: