Poprzedni
Następny

Ikona mobilnego słuchania przetestowana przez iMagazine!

koss porta pro wireless

Na serwerach pojawiła się właśnie najnowsza sierpniowa edycja „iMagazine”, a w nim test najgorętszych słuchawek tego lata (i poprzednich trzydziestu pięciu)  - Koss Porta Pro w wersji wireless.

Jarosław Cała sprawdził, jak najnowsze wcielenie słuchawkowej klasyki spisuje się w codziennym użytkowaniu. „Prosta, ale bardzo skuteczna i, co najważniejsze, niezwykle praktyczna budowa, szybko dostosowuje się do głowy. Trzeba też napisać o wadze, a raczej jej braku, bo noszenie tych słuchawek można porównać z założeniem na głowę kaptura” – jest dobrze!

Funkcjonalna konstrukcja Porta Pro Wireless dopełnia możliwości brzmieniowe tych słuchawek. „Koss tak charakteryzuje dźwiękowo ten produkt, żeby trafił do wielu użytkowników, dlatego brzmienie jest dosyć uniwersalne. Na początku jest fascynacja solidnym basem, dobrą dynamiką i ogólnym zaskoczeniem, jak na ter rozmiary” – zauważa Jarosław Cała. Wszystko to sprawia, że w ocenie recenzenta model Porta Pro Wireless powinien odnieść duży sukces.

Z całym testem można zapoznać się po pobraniu najnowszego, sierpniowego wydania „iMagazine”. Zapraszamy do lektury.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: