Poprzedni
Następny

PSB unowocześnia nagradzane słuchawki z ANC i wprowadza model M4U 8 MKII

Firma PSB Speakers, doskonale znana z perfekcyjnego podejścia do projektowania głośników i słuchawek, unowocześniła swoje wielokrotnie nagradzane bezprzewodowe słuchawki klasy premium z aktywną redukcją szumów, wprowadzając na rynek model PSB M4U 8 MKII. Został on stworzony z myślą o wygodzie użytkowania i zapewnieniu czystego dźwięku. Wyposażony jest w wiele innowacyjnych rozwiązań technicznych i funkcji.

PSB M4U 8 MKII

Wydłużony czas pracy akumulatora i najnowsza, w pełni cyfrowa technologia redukcji szumów poprawiają wrażenia słuchowe, a personalizacja odtwarzania za pomocą Audiodo Personal Sound pozwala w pełni doświadczyć renomowanego brzmienia PSB Speakers. Słuchawki zostały zaprojektowane z myślą o wygodnym użytkowaniu i pozbawionym zakłóceń dźwięku przez dłuższy czas, niezależnie od tego czy potrzebujesz ich w domu, w pracy czy też w podróży.

PSB M4U 8 MKII

Spersonalizowane wrażenia dźwiękowe

Nie ma dwóch osób, które słyszą tak samo. Co więcej, nawet pomiędzy lewym i prawym uchem u tej samej osoby mogą być zauważalne różnice jeśli chodzi o percepcję dźwięków. Na słuch wpływa wiele czynników, w tym kształt i wielkość uszu oraz kanałów słuchowych, a także nabyte uszkodzenia spowodowane głośnymi dźwiękami lub infekcjami. To oznacza, że ten sam model słuchawek będzie dla każdego z nas brzmiał nieco inaczej. Model M4U 8 MKII wyposażono w technologię Personal Sound by Audiodo, która za pomocą serii testów dźwiękowych mierzy unikalne dla każdego użytkownika parametry słuchowe i koryguje rozmaite anomalie wynikające z niedoskonałości narządu słuchu, nieprawidłowości fizjologicznych, a nawet percepcji psychoakustycznej. Szybka i skuteczna kalibracja Audiodo – dostępna w aplikacji przeznaczonej dla słuchawek PSB – tworzy niewiarygodnie precyzyjny, spersonalizowany model zmysłu słuchu użytkownika, w pełni ujawniając prawdziwą sygnaturę dźwiękową PSB, gwarantującą brzmienie czyste i wolne od szumów. Najnowszej generacji model M4U 8 MKII to pierwsze słuchawki hi-fi, w których zastosowano technologię Audiodo.

PSB M4U 8 MKII

Wciągająca technologia RoomFeel

Stworzona z myślą o zapewnieniu czystego, naturalnego brzmienia, niemal jak podczas występów „na żywo”, kolejna generacja wyjątkowej technologii RoomFeel firmy PSB nadaje realizmu wszystkim odtwarzanym nagraniom, które trafiają wprost do uszu słuchacza. Rozwiązanie RoomFeel zostało opracowane na bazie wieloletnich badań w dziedzinie akustyki w celu dodania energii i przejrzystości, które wprowadza pomieszczenie podczas odtwarzania audio z wysokiej jakości głośników, co skutkuje prawdziwie oszałamiającymi wrażeniami muzycznymi. Zaprojektowane z myślą o słuchaniu w ruchu rozwiązanie RoomFeel dostarcza precyzyjnego brzmienia i szerokiej sceny dźwiękowej za pośrednictwem słuchawek M4U 8 MKII.

PSB M4U 8 MKII

Bogactwo technologii i komfortu

Model M4U 8 MKII może odtwarzać np. muzykę lub dźwięk z gier bezprzewodowo – z wykorzystaniem standardu Bluetooth i kodeka aptX HD (z 24-bitową rozdzielczością). Dźwięk możesz również odtwarzać przewodowo – z wykorzystaniem kabla jack 3,5 mm lub USB-C. Wykorzystując połączenie USB możesz jednocześnie ładować baterię urządzenia podczas słuchania.

PSB M4U 8 MKII

Zastosowana w słuchawkach zaawansowana technika ANC, czyli aktywna redukcja szumów (Active Noise Cancellation) jest niezwykle wyrafinowana i skuteczna. Wykorzystuje ona cztery mikrofony zapewniające redukcję błędu konwersji analogowo-cyfrowej w przetwarzaniu dźwięku. W modelu M4U 8 MKII dostępny jest również tryb aktywny i tryb pasywny. W trybie aktywnym możesz odtwarzać dźwięk do 25 godz. Co więcej, dzięki przewodowemu trybowi pasywnemu (korzystając ze słuchawek przewodowo) możesz łatwo zarządzać czasem pracy słuchawek na baterii.

PSB M4U 8 MKII

Wyjątkowe, regulowane w dwóch kierunkach nauszniki są zawieszone żyroskopowo, co zapewnia optymalną ergonomię i najwyższy komfort użytkowania. Elastyczny pałąk słuchawek można łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb słuchacza. Dzięki temu długie słuchanie nie powoduje zmęczenia. Wyjątkowo miękkie poduszki nauszników i lekka konstrukcja urządzenia sprawiają, że słuchawki niemal „znikają”, pozostawiając użytkownikowi jedynie bogaty, szczegółowy dźwięk.

PSB M4U 8 MKII

PSB wkroczyło do kategorii słuchawek prawie 10 lat temu wraz z oryginalnym modelem M4U 2, pokazując światu, że wysokiej klasy brzmienie jest możliwe do uzyskania w słuchawkach z redukcją szumów w czasach, gdy liczyło się jedno lub drugie – jakość dźwięku lub skuteczność redukcji szumów. M4U 8 MKII to już nasza trzecia generacja słuchawek z redukcją szumów, która przemawia do praktycznej wrażliwości klientów, którzy chcą najlepszej jakości dźwięku, ale jednocześnie potrzebują bezprzewodowych, bogatych w funkcje słuchawek, aby prowadzić aktywny tryb życia. Model M4U 8 MKII osiąga tu idealną równowagę – komentuje Matt Simmonds, product manager Bluesound i PSB Headphones.

Model M4U 8 MKII pojawi się w sprzedaży w drugiej połowie listopada 2021 r.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: