Poprzedni
Następny

Copland powiększył ofertę o nowy wzmacniacz zintegrowany – model CSA70

Copland w swojej pracy wykorzystuje dziesięciolecia doświadczeń w dziedzinie elektroniki audio. Firma jest znana na całym świecie z produkcji wiodących w swojej klasie wzmacniaczy i odtwarzaczy CD, dzięki którym zyskała rzeszę entuzjastów na całym świecie, a także wiele wyróżnień prasowych i prestiżowych nagród branżowych. Jednym z najnowszych urządzeń duńskiego producenta jest wzmacniacz zintegrowany CSA70.

wzmacniacz zintegrowany COPLAND CSA70

Copland CSA70 to najmniejsza z konstrukcji należących do linii CSA, do której należą także wzmacniacze CSA100 i CSA150. W przeciwieństwie do swoich większych „braci”, model CSA70 nie wykorzystuje lamp, które odpowiadałyby za liniową amplifikację. Bazuje jednak na tej samej technologii wzmacniacza mocy, z układem sprzężenia zwrotnego. Urządzenie charakteryzuje się szerokim pasmem przenoszenia, które rozciąga się od 10 Hz po 150 kHz, niskim współczynnikiem THD i stosunkiem sygnał/szum nie mniejszym niż 90 dB.

CSA70 to solidna konstrukcja, która obsłuży nawet najbardziej wymagające kolumny głośnikowe. Minimalizację podatności na zakłócenia RF i szumy zewnętrzne uzyskano m.in. dzięki skróceniu ścieżek i ulokowaniu całego układu elektrycznego na jednej płytce drukowanej.

wzmacniacz zintegrowany COPLAND CSA70

Na panelu frontowym dostępny jest kompaktowy selektor wyboru źródła cyfrowego (USB-B, optycznego, koaksjalnego). Wśród dostępnych źródeł jest też opcja Bluetooth, ponieważ urządzenie jest przystosowane do wykorzystania takiego modułu bezprzewodowego w przyszłości. Obok znajduje się duże pokrętło wyboru źródła dźwięku, dzięki któremu możemy wybierać również spośród tych analogowych – podłączanych do wejścia gramofonowego i jednego z trzech niezbalansowanych (2 x RCA). Model CSA70 wyposażono ponadto w precyzyjny regulator głośności i wyjście słuchawkowe.

wzmacniacz zintegrowany COPLAND CSA70

Tylny panel, oprócz analogowych i cyfrowych wejść audio oraz solidnych terminali głośnikowych, wyposażony jest w wyjście liniowe (line out 2 x RCA) i złącze pre-out (również 2 x RCA). W komplecie znajduje się pilot zdalnego sterowania, który zwiększa komfort użytkowania urządzenia.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową Top Hi-Fi & Video Design, a także do naszych salonów sprzedaży.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: