Poprzedni
Następny

Powrót w wielkim stylu – test telewizora Loewe bild i na Spidersweb

Loewe Bild i to „średniak” plasujący się w środku stawki oferty niemieckiego producenta. Ale to Loewe, więc na tle innych producentów jego „średnie” okazuje się „wyborne”. Smakowite wzornictwo, ultra responsywna aplikacja i idealny kontrast zrobiły ogromne wrażenie na redakcji Spidersweb.

Fot. Loewe

W życiu już tak jest, że niby wie się rzeczy i człowiek jest pewien swoich spostrzeżeń, ale kiedy znajdują one potwierdzenie u innych, to sprawia nam to radość. Nie inaczej jest w przypadku urządzeń z naszej oferty. Znamy ich mocne strony, ale cieszymy się, kiedy te mocne strony dostrzegają też inni.

Fot. Loewe

Wiemy, że menu w modelu Bild i jest szybkie. Co napisał na ten temat jeden z największych portali technologicznych?

Loewe bild i korzysta z systemu operacyjnego Loewe os7 z dostępem do aplikacji Vidaa. To bardzo szybki i responsywny system operacyjny, który jest też brany pod uwagę przez niemal wszystkich twórców aplikacji. Jest estetyczny i intuicyjny, na polecenia reaguje w ułamkach sekund – zdecydowanie wyprzedza w tym Tizena, Android TV czy webOS-a. Integruje się też bez problemu z systemami smart home. Jeżeli więc, dla przykładu, Loewe bild i ktoś by chciał obsługiwać przez asystentkę Alexa – żaden problem.

Wiemy też, że wyświetlany obraz jest wysokiej jakości. Jaka jest ocena Spidersweb?

Loewe bild i wykorzystuje matrycę OLED 4K najnowszej generacji (szczytowa jasność: 800 nitów, co jest świetnym wynikiem wśród matryc tego rodzaju) od LG Display, co z miejsca gwarantuje idealny kontrast. Idealny nie jest tu określeniem na wyrost, to naturalna cecha paneli od LG. Loewe zdecydowało się jednak na zastosowanie własnych procesorów przetwarzania obrazu i podobnież autorskich algorytmów korekcyjnych. Pomysł odważny, ale wyraźnie popłacił. W kwestii odwzorowania kolorów i ruchu bild i ma bardzo niewielką konkurencję – jeśli jakąkolwiek.

Fot. Loewe

Z pełną recenzją można zapoznać się na stronie Spidersweb, natomiast wszystkich chętnych do przekonania się na własne oczy o klasie telewizora Loewe Bild i zapraszamy do odwiedzenia najbliższego salonu sprzedaży Top Hi-Fi & Video Design.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: