Poprzedni
Następny

Prezentacja Linn Sondek LP12 w Top Hi-Fi & Video Design

W warszawskim salonie Top Hi-Fi & Video Design przy ul. Gen. Andersa 12 odbyło się specjalne wydarzenie podczas którego można było usłyszeć i zobaczyć rezultat szczytowych osiągnięć w dziedzinie projektowania gramofonów – nie mający sobie równych od prawie pięciu dekad Sondek LP12 firmy Linn.

Prezentacja Linn Sondek LP12 w Top Hi-Fi & Video Design

Podczas spotkania Gordon Inch oraz Guido Schuetze, specjaliści z firmy Linn, przedstawili historię powstania tego kultowego gramofonu. Omówili także czynniki, które wpłynęły na to, że konstrukcja ta niezmiennie pozostaje ikoną w świecie audio.

Możliwości tego modelu można było sprawdzić w praktyce, bowiem uczestnicy spotkania mogli posłuchać na żywo wybranych nagrań. Goście nie omieszkali skorzystać ze sposobności odsłuchania przyniesionych przez siebie winyli. Prowadzący opowiedzieli także o dostępnych opcjach rozbudowy, które sprawiają, że Sondek LP12 firmy Linn pozostaje ikoną, która wciąż ewoluuje.

Podczas prezentacji gramofon był częścią zaawansowanego zestawu stereo Linna składającego się z odtwarzacza sieciowego Selekt DSM oraz wolnostojących kolumn 530.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: