Poprzedni
Następny

Positive Vibration XL – nowe słuchawki House of Marley dostępne już w salonach Top Hi-Fi & Video Design

House of Marley Positive Vibration XL

House of Marley Positive Vibration XL to bezprzewodowe słuchawki wokółuszne, które mogą poszczycić się zaawansowanymi przetwornikami o średnicy 40 mm, łącznością Bluetooth 5.0 i 24 godzinami pracy na jednym ładowaniu. Konstrukcja ta została wyposażona również w funkcję szybkiego ładowania, wygodne wypełnienie piankowe oraz wbudowany mikrofon i już jest dostępna w salonach Top Hi-Fi & Video Design.

Znakiem rozpoznawczym bezprzewodowych słuchawek Positive Vibration XL – tak jak w przypadku innych produktów House of Marley – jest szerokie wykorzystanie przyjaznych dla środowiska naturalnych materiałów, a także tych pochodzących z recyklingu. W przypadku nowego modelu będą to certyfikowane drewno FSC, wysokiej jakości tkanina REWIND, stal nierdzewana oraz odzyskane aluminium. W ten sposób projektantom udało się nadać słuchawkom oryginalny, unikatowy styl, jednocześnie dbając o najwyższą jakość wykonania, wytrzymałość i środowisko.

Nawet doba z ulubioną muzyką

Za zasilanie Positive Vibration XL odpowiada wewnętrzny akumulator litowo-polimerowy, który jest w stanie zapewnić energię na 24 godziny pracy po jego pełnym naładowaniu. Zastosowane rozwiązanie pomaga ograniczyć liczbę ładowań, co pozwala nie tylko wydłużyć czas słuchania muzyki, ale przede wszystkim zwiększyć żywotność samych słuchawek. Co więcej, model ten został wyposażony w tryb szybkiego ładowania, dzięki któremu do pełnego naładowania akumulatora wystarczą ledwie 2,5 godziny.

House of Marley Positive Vibration XL

Energiczny dźwięk

Aby zapewnić wysoką jakość dźwięku, inżynierowie sięgnęli po 40-milimetrowe przetworniki. Zastosowane rozwiązanie sprawia, że użytkownik otrzyma dźwięk dokładnie taki, jakiego oczekuje – dynamiczny, przejrzysty i przestrzenny.

Komfort użytkowania

W przypadku Positive Vibration XL długie słuchanie muzyki idzie w parze również z wysoką wygodą użytkowania. W tym celu kołnierze muszli słuchawek wypełniono miękką pianką z efektem pamięci. Dzięki temu słuchacz z łatwością może zrelaksować się przy muzyce i skupić jedynie na swoich ulubionych kawałkach.

House of Marley Positive Vibration XL

Wbudowany mikrofon i przyciski zdalnego sterowania

Całości dopełnia wbudowany mikrofon, który umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych i korzystanie z komend głosowych. Warto też wspomnieć, że za pomocą wbudowanych przycisków zdalnego sterowania można kontrolować odtwarzanie muzyki i odbierać/kończyć połączenia telefoniczne nawet w sytuacji, w której sparowany smartfon znajduje się poza zasięgiem rąk użytkownika.

Positive Vibration XL dostępne są w trzech wersjach wykończenia: Black, Denim oraz Copper.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: