Poprzedni
Następny

Playstation 5 - polecamy akcesoria audio i wideo [WIDEO]

Średnia ocen: 5
(1 ocena) 1 komentarz

Zamówiona przedpremierowo konsola do gier PlayStation 5 od Sony, trafi do pierwszych właścicieli już 19 listopada. W dzisiejszym filmie wskażemy Wam kilka ciekawych propozycji, które pozwolą Wam czerpać jeszcze więcej przyjemności z rozgrywki. Do akcesoriów, które chcemy Wam pokazać zaliczają się gamingowe słuchawki, systemy stereo, soundbar z wirtualizacją dźwięku przestrzennego, przystosowane do współpracy z nowymi konsolami amplitunery kina domowego oraz przewody HDMI zgodne z najnowszymi standardami.

Ponadto jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design

Poprzedni
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: