Poprzedni
Następny

Pathos InPower MKII - nie ma lepszego sposobu na słuchanie muzyki

Przeprojektowanie i udoskonalenie tak znakomitego urządzenia jakim jest wzmacniacz InPower graniczy z niemożliwym, jednak inżynierowie spod znaku PATHOS ponownie udowadniają, że pasja jaka w nich drzemie, potrafi ich mobilizować do dokonania niemożliwego. InPower MKII to znakomity przykład filozofii firmy zamkniętej w przykuwającej uwagę swoją stylistyką obudowie.

Pathos InPower MKII

Tradycyjnie dla topowych produktów PATHOS sercem InPower MKII jest układ InPol. Jest on znakiem rozpoznawczym produktów PATHOS i kluczem do sukcesu oraz przyczyną wielu nagród. Moduł InPol ma bardzo charakterystyczną sygnaturę dźwiękową, którą zawdzięcza unikatowemu układowi – całkowicie zbalansowanemu i pracującemu w klasie A. Ponadto wzmacniacz InPower MK2 pozwala udoskonalić konfigurację bi-amp, dzięki swojej regulacji wzmocnienia. W szczególności umożliwia on regulowanie poziomu basu, zależnie od preferencji użytkownika.

Pathos InPower MK2 dysponuje doskonałymi parametrami. Wyjściowa moc urządzenia sięga 120 W przy 8 Ω, a pasmo przenoszenia rozciąga się od 5 Hz do 60 kHz (± 0,3 dB). Perfekcyjnie dopracowana konstrukcja pozwoliła uzyskać także niesamowicie niski poziom zniekształceń, który wynosi mniej niż 0,4%, aż do osiągnięcia mocy maksymalnej. Samo wzmocnienie regulowane jest w krokach 21 dB/33 dB.

Wzmacniacz zadebiutuje na rynku jesienią br. Urządzenie będzie oferowane wyłącznie na zamówienie.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: