Poprzedni
Następny

Analog na start

Średnia ocen: 5
(23 ocen) 6 komentarzy

TEAC TN-280BT to propozycja dla tych, którzy chcą po prostu słuchać muzyki z czarnych płyt, a dopiero potem myślą o reszcie elementów systemu audio. Dzięki wbudowanemu przedwzmacniaczowi i modułowi Bluetooth® do rozpoczęcia przygody z winylowym brzmieniem wystarczy sam gramofon i aktywne głośniki.

TEAC TN-280BT

TEAC TN-280BT został wyposażony w napęd paskowy, który w wydatny sposób niweluje obecność wibracji, co z kolei przekłada się na wysoką jakość dźwięku. W ograniczeniu niepożądanych wibracji i rezonansu pomaga także masywna podstawa wykonana z płyty MDF o wysokiej gęstości.

TEAC TN-280BT

Gramofon TEAC TN-280BT obsługuje dwie prędkości (33 i 45 obr./min.), a odlany z aluminium talerz o dużej bezwładności  oraz system anty-skatingu gwarantują płynny i czysty odsłuch. Kiedy właściciel tego gramofonu poczuje, że przyszła pora na dostawienie większej ilości elementów do systemu audio, wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy umożliwi podłączenie gramofonu do dowolnego wzmacniacza, także modelu bez wejścia Phono.

TEAC TN-280BT

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(23 ocen)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: