Poprzedni
Następny

Nowy salon Top Hi-Fi & Video Design w Katowicach

Sieć Top Hi-Fi & Video Design poszerzyła swoją ogólnopolską działalność o kolejny, już dwudziesty pierwszy, specjalistyczny salon audio-wideo. W piątek 17 marca br. otwarty został drugi salon z logo naszej sieci w Katowicach. Najnowszy salon zlokalizowany jest przy ul. Strzeleckiej 8b lok. LU8 i zapewnia miłośnikom dobrego brzmienia z Górnego Śląska oraz Zagłębia Dąbrowskiego łatwiejszy dostęp do najwyższej klasy urządzeń hi-fi, stereo i kina domowego.

Nowy salon Top Hi-Fi & Video Design w Katowicach

Na klientów czeka szeroka oferta urządzeń hi-fi, high-end, kina domowego i nowych mediów z niemal każdej kategorii cenowej i produktów – od słuchawek i projektorów, przez kolumny głośnikowe, głośniki aktywne, gramofony, wzmacniacze i źródła dźwięku, aż do wszelkiego rodzaju akcesoriów niezbędnych do stworzenia nawet najwyższej klasy systemu audio.

Nowy salon Top Hi-Fi & Video Design w Katowicach

Dwie profesjonalne sale odsłuchowe

Klienci mają do dyspozycji dwie profesjonalne sale odsłuchowe. Jedna została przygotowana z myślą o testowaniu systemów stereo, a druga przeznaczona jest do zestawów kina domowego. W każdej z nich możesz przetestować swój wymarzony sprzęt audio-wideo „na żywo”, porównać go z innymi urządzeniami oraz w komfortowych warunkach ocenić jego możliwości brzmieniowe. Wystarczy umówić telefonicznie wizytę, a nasi doradcy przygotują właściwy sprzęt i odpowiedzą na wszelkie pytania.

Nowy salon Top Hi-Fi & Video Design w Katowicach

Różnorodne ekspozycje nowoczesnych urządzeń

W salonie można znaleźć dedykowane ekspozycje systemów multiroom marek Yamaha i Bluesound. Specjalne strefy są wyznaczone także dla nowoczesnych urządzeń Linn, wysokiej klasy kolumn głośnikowych Bowers & Wilkins, ekskluzywnych produktów Bang & Olufsen oraz imponujących swoimi możliwościami głośników Devialet. Drugi salon w Katowicach to także miejsce, w którym z łatwością przetestujesz bogatą gamę słuchawek, m.in. od takich producentów jak Audeze, Bowers & Wilkins czy Audio-Technica.  

Nowy salon Top Hi-Fi & Video Design w Katowicach

Dane salonu

Nowy salon w Katowicach przy ul. Strzeleckiej 8b lok. LU8 jest czynny:

  • w poniedziałek od 13:00 do 19:00,
  • od wtorku do piątku w godzinach 10:00-18:00,
  • w sobotę od godziny 10:00 do 14:00.

Zainteresowani mogą skontaktować z pracownikami salonu:

  • telefonicznie – pod numerem (32) 733 81 71 
  • za pośrednictwem poczty elektronicznej: [email protected].

Najnowsza placówka jest również kolejnym punktem odbiorów produktów zamówionych przez stronę internetową www.tophifi.pl.

Odwiedź nowy salon, zrób zakupy i odbierz upominek

Dodatkowo wspólnie z marką AudioQuest, przygotowaliśmy kilkanaście upominków dla pierwszych osób, które zakupią w nowo otwartym salonie produkty tej marki. Kto pierwszy, ten zyskuje - liczba upominków jest ograniczona.


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video DesignPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: