Poprzedni
Następny

Nowy gramofon Audio-Techniki już dostępny w salonach Top Hi-Fi & Video Design

Audio-Technica AT-LPW50PB

Audio-Technica AT-LPW50PB to w pełni manualny gramofon z napędem paskowym, który zapowiadany był na styczniowych targach CES 2020 w Las Vegas. Nowa konstrukcja japońskiego producenta jest już dostępna w salonach Top Hi-Fi & Video Design.

Inżynierowie zadbali o to, aby AT-LPW50PB zapewniał wysokiej klasy jakość dźwięku z płyt winylowych. Urządzenie zostało wyposażone w antyrezonansową podstawę z płyty MDF o grubości 30 mm, która cechuje się czarnym fortepianowym wykończeniem. Natomiast monitorowany czujnikiem silnik gwarantuje precyzję prędkości obrotowej. Gramofon obsługuje prędkości 33 1/3 i 45 obr./min.

AT-LPW50PB cechuje się ramieniem z włókna węglowego o matowym wykończeniu i z regulacją siły śledzenia. Na końcu ramienia zainstalowano uniwersalną główkę AT-HS4 z wkładką Dual MM AT-VM95E. Audio-Technikę już od ponad 50 lat uznaje się za wiodącego projektanta wkładek gramofonowych, czego jednym z efektów jest właśnie wkładka AT-VM95E z igłą ze szlifem eliptycznym 0,3 x 0,7 mil. Warto zaznaczyć, że wkładka kompatybilna jest z dowolnym zamiennikiem igły z serii VM95, zapewniając w ten sposób szeroką gamę opcji dostosowanych do budżetu użytkownika i jego preferencji w odniesieniu do jakości dźwięku. Talerz gramofonu wykonany został z aluminium dla zapewnienia maksymalnego poziomu tłumienia drgań.

Audio-Technica AT-LPW50PB

Funkcjonalność AT-LPW50PB zwiększa wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy, dzięki któremu konstrukcja może współpracować z dowolnym komponentem audio – z lub bez wbudowanego przedwzmacniacza gramofonowego. Ponadto konstruktorzy sięgnęli po zewnętrzny zasilacz, który pozwala do minimum ograniczyć rezonans i niepożądany szum, co z kolei wydatnie poprawia jakość dźwięku. Gramofon umieszczony jest na antywibracyjnych nóżkach, które umożliwiają również odpowiednie jego wypoziomowanie.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: