Poprzedni
Następny

Nowości Audeze zaprezentowane na targach CES 2019

Kalifornijska firma nie zasypuje gruszek w popiele. Zaprezentowała właśnie moduł Bluetooth o nazwie AUDEZE CIPHER do słuchawek serii iSINE oraz zapowiedziała nową technologię head gesture i nowy kolor modelu MOBIUS.

Audeze

Najlepsze na świecie słuchawki douszne staną się jeszcze lepsze! Dzięki modułowi Bluetooth CIPHER firmy Audeze każde słuchawki iSINE Audeze zmienią się  w bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth z wbudowanym mikrofonem i regulacją głośności. Ten kompaktowy modułowy dodatek został zaprojektowany tak, aby pasował do istniejącej walizki podróżnej iSINE, dzięki czemu jest idealnym towarzyszem do słuchawek iSINE. Urządzenie pozwala cieszyć się niezrównaną jakością dźwięku nagradzanych słuchawek Audeze w połączeniu z użytecznością i wygodą nowej generacji technologii Bluetooth.

Audeze Cipher

Moduł wyposażony jest układ kompatybilny z Bluetooth 5.0 z obsługą aptX i aptX HD, dzięki czemu CIPHER oferuje 24-bitową jakość dźwięku o wysokiej rozdzielczości. Jako część rozwijającej się rodziny produktów Audeze CIPHER, moduł Bluetooth CIPHER zawiera również opatentowany procesor DSP Audeze, aby zmaksymalizować potencjał audio twoich iSINE.

Wbudowany mikrofon o wysokiej wydajności zapewnia krystalicznie czystą jakość połączeń i jest kompatybilny z Siri. Zasilany baterią litowo-jonową o dużej pojemności moduł CIPHER Bluetooth zapewnia do 8 godzin ciągłej gry.

Audeze Cipher

Audeze ogłosiła również wprowadzenie technologii Head Gesture w modelu Mobius. Dzięki niej użytkownicy będą mogli przypisać różne kombinacje klawiszy do odpowiednich ruchów głowicy. Na przykład pochylenie głowy w lewo podczas noszenia Mobiusa można odwzorować na akcję specyficzną dla gry, taką jak wychylenie się zza osłony w lewo. Funkcjonalność jest w pełni konfigurowalna i może być wykorzystana do uruchamiania różnych akcji w różnych grach. Dla tych, którzy po prostu chcą grać bez grzebania w konfiguracji, zostaną przygotowane przedefiniowane ustawienia pod konkretne tytuły. Head Gest Keybinds zapewniają większy stopień swobody podczas grania z Mobius, dzięki czemu użytkownik może dopasować swoje wrażenia z gry poprzez wiele opcji wprowadzania bez użycia rąk poza tradycyjną mysz i klawiaturę. Te funkcje zapewnią także nowe sposoby kontroli graczom z niepełnosprawnością fizyczną. Head Gesture Keybinds są obecnie w fazie testów.

Firma zapowiedziała też nowy kolor modelu Mobius. Team Carbon dołącza do Team Copper i Team Blue

Audeze Mobius Team Carbon

Łącząc najnowocześniejsze, najlepsze w swojej klasie technologie, Audeze Mobius zapewnia realistyczne, wciągające wrażenia, które przesuwają granice wyobraźni i maksymalizują jakość dźwięku w grach, filmach i muzyce. Dzięki materiałom zaprojektowanym pierwotnie do zastosowań kosmicznych, planarna technologia magnetyczna Audeze zapewnia czysty, dokładny, wysokiej jakości, audiofilski dźwięk. Technologia śledzenia głowy WAVES Nx tworzy hiper-realistyczne wrażenia 3D audio nieodróżnialne od bycia w grze, filmie lub koncertu na żywo.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: