Poprzedni
Następny

Nowe konstrukcje Audio-Techniki dostępne w salonach Top Hi-Fi & Video Design

Audio-Technica ATH-ANC900BT

ATH-ANC100BTATH-ANC900BTAT617a to trzy nowe produkty od Audio-Techniki, które są już dostępne w sieci salonów Top Hi-Fi & Video Design. Dwie pierwsze pozycje to słuchawki – kolejno douszne i nauszne – z systemem aktywnej redukcji hałasu, natomiast AT617a to żel poliuretanowy specjalnie przygotowany do czyszczenia igieł gramofonowych.

ATH-ANC100BT to słuchawki douszne wykorzysujące zaawansowane technologie, z których słyną konstrukcje z kolekcji ANC. Model został wyposażony w moduł Bluetooth oraz system aktywnej redukcji hałasu ANC.

Słuchawki są także jedynym przedstawicielem dousznym nowej serii QuietPoint wykorzystującym system aktywnej redukcji hałasu ANC drugiej generacji opracowany przez japońskich inżynierów. ATH-ANC100BT obsługują profile A2DP, AVRCP, HFP, HSP, a za najwyższa jakość przesyłanego dźwięku odpowiada kodek SBC. Zastosowana wersja 4.2 modułu Bluetooth pozwala na swobodę działania w promieniu 10m.

Audio-Technica ATH-ANC100BT

Słuchawki zaopatrzono w 12-milimetrowe przetworniki, a także wbudowany akumulator, który zapewnia 10 godzin słuchania muzyki z włączonym systemem aktywnej redukcji hałasu i aż 20 godzin z dezaktywowanym ANC.

Więcej na temat ATH-ANC100BT można przeczytać tutaj.

Druga nowa konstrukcja od Audio-Techniki, ATH-ANC900BT, to bezprzewodowe słuchawki wokółuszne z serii QuietPoint®, wyposażone w cyfrowy hybrydowy układ redukcji hałasu (ANC), który zapewnia najwyższy poziom redukcji szumu otoczenia wśród wszystkich modeli z serii QuietPoint®. Cyfrowe, hybrydowe aktywne tłumienie hałasu ATH-ANC900BT jest unikalne i wykorzystuje wiele mikrofonów do odbioru szumów otoczenia, a następnie specjalny układ eliminuje szum. Dzięki temu ATH-ANC900BT ma znacznie bardziej efektywną redukcję szumów, reagując na i redukując hałas zewnętrznych w szerszym zakresie częstotliwości.

Audio-Technica ATH-ANC900BT

ATH-ANC900BT kompatybilne są z aplikacją Audio-Technica Connect dostępną dla urządzeń iOS i Android, umożliwiającą zarządzanie ustawieniami słuchawek, w tym regulację układu redukcji hałasu i funkcji „hear-through”. W konstrukcji zastosowano 40-milimetrowe przetworniki z diamentopodobną warstwą karbonu pokrywającą membrany. Wbudowany akumulator litowo-jonowy, po pełnym naładowaniu, zapewnia energię na 35 godzin ciągłej pracy w trybie Bluetooth i z włączonym układem ANC. Dzięki funkcji szybkiego ładowania już 15 minutowe ładowanie gwarantuje poziom energii wystarczający do 3 godzin słuchania. Jedna z muszli wyposażona jest w wygodny w użytkowaniu panel dotykowy, pozwalający obsługiwać połączenia telefoniczne, sterować odtwarzaniem muzyki i regulować poziom głośności. Dodatkowym atutem ATH-ANC900BT jest funkcja szybkiego składania.

Więcej na temat ATH-ANC900BT można przeczytać tutaj.

Ostatnia z nowości od japońskiej marki to żel do czyszczenia igieł gramofonowych AT617a. Żel pozwala na usunięcie wszelkich zanieczyszczeń, które gromadzą się na igle gramofonowej, co pozwala na lepsze odwzorowanie dźwięku poprzez lepsze śledzenie rowków płyty gramofonowej. Korzystanie z AT617a jest wyjątkowo łatwe – wystarczy opuścić igłę na powierzchnię żelu i gotowe, wszelkie zanieczyszczenia pozostają w nim uwięzione, a igła jest gotowa do działania.

Audio-Technica AT617a

Więcej na temat AT617a można przeczytać tutaj.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: