Poprzedni
Następny

Nowe głośniki Loewe z serii klang mr – emocjonujący dźwięk w całym domu

Loewe przedstawiło nową serię głośników multiroom klang mr, w skład której wchodzą trzy dźwiękowe dzieła sztuki: klang mr5, klang mr3 oraz klang mr1. Oprócz wysokiej w swojej klasie jakości dźwięku i eleganckiego wzornictwa, najnowsza seria zachwyca innowacyjną platformą multiroom i bogactwem funkcji sieciowych.

Loewe klang mr5, mr3, mr1

Potęga dźwięku

Głośniki multiroom z serii klang mr wyznaczają standardy nie tylko pod względem stylistyki, ale także akustyki.

Potwierdzeniem tego jest najbardziej zaawansowany model klang mr5, który obsługuje format FLAC (ang. Free Lossless Audio Codec), zapewniający wysoką rozdzielczość odtwarzania z częstotliwością próbkowania do 192 kHz. Przekłada się to na najwyższy poziom przyjemności nawet dla wymagających entuzjastów hi-fi, w czym pomaga również wysoka całkowita moc muzyczna tego głośnika. Wynosi ona aż 180 W, dzięki czemu 40-centymetrowy klang mr5 bez trudu nagłośni nawet większe pomieszczenia. Melomani natychmiast będą mogli zanurzyć się w muzyce, co jest zasługą trzech przetworników wysokotonowych, trzech głośników pełnozakresowych, subwoofera i dwóch pasywnych radiatorów.

Głośnik multiroom Loewe klang mr 5

Z kolei klang mr3 oferuje potężne 150 watów mocy muzycznej. Ten wyposażony w trzy pełnozakresowe głośniki, subwoofer i dwa pasywne radiatory głośnik półkowy stanowi świetne rozwiązanie do średniej wielkości wnętrz.

Głośnik multiroom Loewe klang mr3

Najmniejszy członek rodziny klang mr, model klang mr1, osiąga 30 W całkowitej mocy muzycznej i sprawdzi się przede wszystkim w mniejszych pomieszczeniach. Jest to znakomita propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z systemem multiroom firmy Loewe. W zestawie z tym modelem znajduje się uchwyt ścienny, co wraz z kompaktowymi rozmiarami sprawia, że klang mr1 świetnie poradzi sobie jako głośnik surround, np. w połączeniu z soundbarem Loewe klang bar5 mr i subwooferem sub5.

Zestaw kina domowego Loewe klang bar5 mr + sub5 + 2 x klang mr1

Inżynierowie zadbali także o to, aby konstrukcje z serii klang mr charakteryzowały się obsługą technologii WDAL 2.0 (Wireless Digital Audiolink), dzięki czemu poszczególne modele mogą bezproblemowo współpracować z innymi kompatybilnymi urządzeniami.

Dźwięk w całym domu z klang mr1

Wyrafinowane wzornictwo

Wyjątkowe stożkowate obudowy głośników w połączeniu z zastosowaną elegancką tkaniną akustyczną sprawiają, że mamy do czynienia z unikatowymi produktami audio, które staną się ozdobą dowolnego wnętrza. Na górze obudowy każdego z głośników znajduje się szklany panel dotykowy. Zapewnia on łatwą obsługę dostępnych funkcji i oferuje dostęp do pięciu programowalnych przycisków pamięci. Tym samym użytkownik zyskuje dostęp do swoich ulubionych stacji radiowych tak samo łatwo, jak do własnej listy odtwarzania Spotify.

Głośnik multiroom Loewe klang mr1

Angażujący dźwięk w każdym pomieszczeniu

Wszystkie trzy głośniki multiroom Loewe klang mr można łączyć w praktycznie dowolnej konfiguracji, aby odtwarzać materiały audio bezprzewodowo z różnorodnych źródeł w całym domu. Platforma DTS Play-Fi obsługuje Apple Home i Google Home, a słuchacze w ramach jednej strefy nagłośnieniowej mogą podłączyć 16 głośników przy maksymalnie czterech strefach i do 32 głośników w ramach jednej sieci. Najnowsze konstrukcje wyposażone są również w Apple AirPlay 2 i Google Chromecast, więc każdy głośnik z serii klang mr bezproblemowo wkomponuje się do istniejących środowisk multiroom.

Liczne funkcje sieciowe

Dzięki współpracy z DTS Play-Fi, Loewe jest w stanie zaoferować wszechstronną platformę, która umożliwia korzystanie z licznych funkcjonalności i usług strumieniowych.

Loewe klang mr - Łatwe strumieniowanie muzyki

Użytkownik może liczyć na dostęp do radia internetowego oraz takie rozwiązania jak Google Chromecast, Apple AirPlay 2, Google Assistant czy Amazon Alexa. Nieograniczoną liczbę materiałów audio można wygodnie odtwarzać z wykorzystaniem wielu popularnych serwisów strumieniowych, m.in. Spotify, Tidal, Amazon Music i Deezer. Co więcej, z łatwością można sparować swój smartfon z głośnikiem klang mr przez Bluetooth, aby bezprzewodowo odtwarzać ulubione utwory i listy odtwarzania.

Cena i dostępność

Głośniki multiroom z serii mr będą dostępne w sprzedaży jeszcze w grudniu br. Loewe klang mr5 będzie oferowany w poglądowej cenie detalicznej 2999 zł, klang mr3 będzie kosztował 2699 zł, a klang mr1 będzie można nabyć w cenie 1699 zł.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: