Poprzedni
Następny

Nowa odsłona strony internetowej marki Indiana Line

Marka Indiana Line ma nową wersję oficjalnej strony internetowej indianaline.com. Nowa strona to nie tylko zmieniona szata graficzna, ale też szybsze działanie i możliwość wygodnego przeglądania dostępnych treści na urządzeniach mobilnych. W nowej odsłonie strony internetowej włoskiej marki pojawił się m.in. blog, w którym znajdziesz wiele przydatnych informacji na temat oferty produktowej Indiana Line, a także garść cennych porad dotyczących ogólnie pojętych systemów audio stereo i kina domowego.

Indiana Line

Nowa strona została przygotowana w trzech wersjach językowych – polskiej, angielskiej i włoskiej. Dzięki temu dostępna jest dla szerokiego grona odbiorców nie tylko z Polski, ale i całego świata. Co ważne, nowa wersja strony jest responsywna, co oznacza, że można ją wygodnie przeglądać także na mniejszych ekranach, m.in. smartfonów i tabletów.

Nową odsłonę internetowej „wizytówki” marki Indiana Line wyróżnia estetyczna i atrakcyjna warstwa wizualna. Poszczególne produkty zostały podzielone na kategorie zarówno pod względem serii, do których należą, jak i systemów audio, w których mogą mieć zastosowanie. Ułatwia to użytkownikowi strony znalezienie odpowiedniego modelu, dopasowanego do jego potrzeb.

Indiana Line

Możliwość składania zamówień online

Bezpośrednio przez nową stronę internetową marki (za pośrednictwem jej polskiej wersji językowej) istnieje możliwość składania zamówień online. Dostawa towaru realizowana jest kurierem, a odbiór zamówienia możliwy jest wyłącznie na terenie Polski. Za sprzedaż produktów odpowiada firma Audio Klan z blisko 30-letnim doświadczeniem w branży.

Cenne źródło wiedzy o marce i jej produktach

Nowa strona internetowa to także cenne źródło wiedzy na temat brandu Indiana Line. Wchodząc na www.indianaline.com możesz zapoznać się z bogatą historią tej cenionej włoskiej marki, a także znaleźć więcej informacji o rozwiązaniach technicznych, jakie stosowane są w produktach Indiana Line, a ponadto sprawdzić dane techniczne produktu, który Cię interesuje. Na podstronach poświęconych poszczególnym modelom znajdziesz m.in. sekcję z materiałami do pobrania. Wśród nich są m.in. testy i recenzje z prasy branżowej i portali branżowych z całego świata, a także karty produktowe.

Indiana Line

Blog z treściami poradnikowymi

Nowością jest także zakładka „Blog”, gdzie publikowane są różnorodne treści poradnikowe, np. informacje o tym, jakie kolumny Indiana Line wybrać w zależności od wielkości pomieszczenia, a także wskazówki jak poprawnie ustawić kolumny w domowym systemie audio.

Nowa strona WWW to także dostęp do informacji „z pierwszej ręki” na temat oferty marki. Możesz też zapisać się do newslettera, a dzięki temu pozostać na bieżąco z nowościami i promocjami dotyczącymi asortymentu Indiana Line.

Indiana Line

Lista sprzedawców Indiana Line

Jeśli nie wiesz, gdzie możesz nabyć produkty Indiana Line, nic straconego. Na nowej stronie marki znajdziesz listę sprzedawców Indiana Line z Polski i świata. Ma ona formę wyszukiwarki. Wystarczy z rozwijanej listy wybrać kraj, w którym poszukujesz punktu sprzedaży kolumn Indiana Line, a na ekranie wyświetli się pełna lista dostępnych dealerów wraz z niezbędnymi danymi adresowymi i kontaktowymi.

Indiana Line

Po więcej informacji na temat marki Indiana Line i dostępnych w jej ofercie produktów zapraszamy na stronę tophifi.pl, gdzie znajdziesz m.in. Strefę Marki. Modele z oferty Indiana Line dostępne są także w salonach stacjonarnych Top Hi-Fi & Video Design. Obecni na miejscu #SpecjaliściDobregoBrzmienia pomogą Ci sprawdzić w praktyce wybrane kolumny głośnikowe Indiana Line w zestawach odpowiednio skonfigurowanych i zainstalowanych w specjalnie przystosowanych salach odsłuchowych. Chętnie też odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania związane z oferowanym sprzętem.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: