Poprzedni
Następny

Nowa lokalizacja łódzkiego salonu Top Hi-Fi & Video Design

Łódzki salon Top Hi-Fi & Video Design zmienia swoją lokalizację i już wkrótce (29 stycznia br.) przeniesie się na ul. płk. Jana Kilińskiego, nieopodal Galerii Łódzkiej. Nowa lokalizacja to jednocześnie większa powierzchnia wystawiennicza, co umożliwia zaprezentowanie szerszego asortymentu. Klienci zyskają ponadto nową, bardziej przestronną salę odsłuchową.

Salon THF Łódź

Łódzki salon Top Hi-Fi & Video Design przenieśliśmy do nowej lokalizacji wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i dbając o możliwość jeszcze lepszego zaprezentowania możliwości drzemiących w oferowanych przez nas urządzeniach audio i audio-wideo. Od 29 stycznia br. wszystkich miłośników dobrego brzmienia zamiast na ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 36/38 zapraszamy na ul. płk. Jana Kilińskiego 138 lok. 247. Co ważne, przed salonem znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Nowa lokalizacja, wiele udoskonaleń

Przeniesienie łódzkiego salonu do nowej lokalizacji to kolejny etap rozwoju sieci Top Hi-Fi & Video Design. Zmiana siedziby pozwoliła na wprowadzenie wielu funkcjonalnych udoskonaleń. Przestronniejsze wnętrze utrzymane jest w nowoczesnej i atrakcyjnej stylistyce. Elegancki wystrój i większa powierzchnia wystawiennicza zapewniają wszystkim fanom dobrego brzmienia wygodę i pozwalają zaprezentować szeroki asortyment z każdej kategorii cenowej – od prostszych i tańszych modeli, aż po najbardziej zaawansowane konstrukcje klasy hi-end.

Podobnie jak w innych naszych salonach, także w nowym łódzkim punkcie sprzedaży klienci mają do dyspozycji przestronną i odpowiednio przystosowaną akustycznie salę odsłuchową. Pozwala ona sprawdzić w praktyce zestawy stereo i poznać możliwości drzemiące nawet w najbardziej złożonych i zaawansowanych systemach kina domowego.

Różnorodne ekspozycje

W nowym salonie pojawią dedykowane ekspozycje poświęcone produktom takich marek jak Bluesound, Bowers & Wilkins, Hegel, HiFi Rose czy Yamaha. Specjalną ekspozycję zaplanowano także dla głośników instalacyjnych. Nowa lokalizacja to także miejsce, w którym z łatwością przetestujesz bogatą gamę słuchawek, m.in. od takich producentów jak Audeze, Bowers & Wilkins czy Audio-Technica.

Godziny otwarcia nowego salonu

W związku z przeprowadzką w dniach od 24 do 26 stycznia br. salon w dotychczasowej łódzkiej lokalizacji (przy ul. P.O.W. 36/38) będzie nieczynny. Z kolei otwarcie salonu w nowym miejscu zaplanowano na 29 stycznia br.

Dni i godziny pracy nowo otwartego salonu Top Hi-Fi & Video Design w Łodzi pozostają niemal bez zmian w porównaniu do tych dobrze już znanym łódzkim klientom.

Wszystkich zapraszamy do salonu ul. płk. Jana Kilińskiego 138 lok. 247 (począwszy od dn. 29.01):

  • w poniedziałki w godz. od 13.00 do 19.00,
  • od wtorku do piątku w godz. od 10.00 do 18.00,
  • w soboty od godz. od 10.00 do 14.00.

Zainteresowani mogą skontaktować z pracownikami salonu:

  • telefonicznie – pod numerem (42) 637 20 06,
  • za pośrednictwem poczty elektronicznej: [email protected].

Najnowsza placówka jest również kolejnym punktem odbiorów produktów zamówionych przez stronę internetową www.tophifi.pl.


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video DesignPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: