Poprzedni
Następny

Nowa lokalizacja jednego z warszawskich salonów Top Hi-Fi & Video Design

Warszawski salon Top Hi-Fi & Video Design, który dotąd zlokalizowany był przy ul. Nowogrodzkiej zmienił swoją lokalizację i przeniósł się na Pragę-Południe, a dokładniej na ul. Grochowską. W nowym miejscu oczywiście nie zabrakło specjalnie zaprojektowanego pomieszczenia do przeprowadzania testów odsłuchowych.

Salon Top Hi-Fi & Video Design Grochowska

Salon przy ul. Nowogrodzkiej 44 to miejsce szczególne w historii Top Hi-Fi & Video Design, ponieważ to właśnie tutaj w 1994 r. otwarto pierwszy sklep ze sprzętem audio, co niewątpliwie przyczyniło się do dalszego rozwoju naszej sieci salonów. Wraz z ciągłym rozwojem Top Hi-Fi nadszedł jednak czas na zmiany i po 30-latach także na zmianę lokalizacji tego punktu sprzedaży.

Nowe miejsce pozwala na jeszcze lepsze, pełniejsze zaprezentowanie oferty produktowej naszym klientom. Od 22 marca 2024 r. zamiast na Nowogrodzką, zapraszamy na ul. Grochowską 87 lok. U3 lub do jednego z pozostałych warszawskich punktów sprzedaży, których lokalizacje pozostają bez zmian.

Nowy salon, większe możliwości

Przeniesienie salonu do nowego miejsca umożliwiło wprowadzenie wielu udoskonaleń w porównaniu z dotychczasową lokalizacją. Nowocześnie zaaranżowane wnętrze to przede wszystkim większy komfort dla wszystkich naszych klientów i możliwość prezentacji szerokiego asortymentu z różnych grup produktowych i kategorii cenowych. W salonie przy ul. Grochowskiej pojawią się więc zarówno te tańsze i mniej zaawansowane modele, jak i najbardziej zaawansowane technicznie hi-endowe urządzenia audio. Nowa lokalizacja to także dogodny dojazd, szczególnie dla klientów mieszkających w Warszawie i okolicach, zwłaszcza po „praskiej” stronie Wisły.

Można tu wygodnie przetestować bogatą gamę słuchawek z oferty takich producentów jak Audeze, Bowers & Wilkins czy Audio-Technica. W salonie są ponadto specjalnie zaaranżowane ekspozycje poświęcone produktom m.in. takich marek jak Bluesound, Bowers & Wilkins, Hegel, HiFi Rose czy Yamaha oraz Devialet. Prezentujemy tam również głośniki instalacyjne, które stanowią ważny punkt portfolio Top Hi-Fi & Video Design.

Godziny otwarcia nowego salonu

Wszystkich zapraszamy na ul. Grochowską 87 lok. U3 (począwszy od dn. 22.03) od poniedziałku do piątku w godz. od 10.00 do 19.00.

Zainteresowani mogą skontaktować z pracownikami nowego salonu:

  • telefonicznie – pod numerem (22) 628 81 24,

  • za pośrednictwem poczty elektronicznej: [email protected].

Najnowsza placówka automatycznie staje się nowym punktem odbioru produktów zakupionych na www.tophifi.pl.

Salon Top Hi-Fi Grochowska

Ogólnopolska sieć specjalistycznych salonów

Obecnie sieć Top Hi-Fi & Video Design tworzy już 21 nowoczesnych salonów, zlokalizowanych w 15 miastach Polski. W każdym z salonów klienci mogą cieszyć się najwyższym standardem obsługi oraz profesjonalną pomocą w doborze sprzętu i zawsze mają dostęp do wysokiej klasy urządzeń oraz rozmaitych rozwiązań audio-wideo, dopasowanych do ich potrzeb i wymagań.

Specjaliści z Top Hi-Fi & Video Design poświęcają wiele uwagi, aby urządzenia, które trafiają zarówno na półki salonów, jak i do sklepu internetowego tophifi.pl, gwarantowały znakomite brzmienie, a przy tym spełniały szeroki zakres oczekiwań pod względem funkcjonalności, designu oraz ceny.

Każdy salon dysponuje pomieszczeniem odsłuchowym, w którym – jeszcze przed podjęciem ostatecznej decyzji zakupowej – można sprawdzić wyselekcjonowane wcześniej modele, jak i całe systemy audio, zarówno te stereofoniczne, jak i wielokanałowe. Takiej sali odsłuchowej brakuje także w nowym punkcie sprzedaży przy ul. Grochowskiej 87 lok. U3 w Warszawie.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: