Poprzedni
Następny

Najnowsze wcielenie amplitunera NAD T758 v3

Wielokrotnie nagradzany amplituner NAD T758 powraca w najnowocześniejszej wersji v3. Wśród najnowszej funkcjonalności znalazła się obsługa najnowocześniejszych formatów wideo 4K i system BluOS®.

NAD T758 V3

Amplitunery kina domowego NAD słyną z doskonałego brzmienia. Jest to wynik stosowania technologii PowerDrive™, która dzięki dużej wydajności pozwala na wysterowanie niemal dowolnych kolumn. Żeby wykorzystać możliwości takiego wzmacniacza, amplituner wyposażono w możliwość dekodowania najlepszych formatów audio, takich jak MQA, oraz formatów dźwięku dookólnego Dolby i DTS. Na dodatek T758 v3 korzysta z systemu BluOS®, który pozwala na strumieniowanie muzyki Hi-Res.

Doskonały obraz jest podstawą do budowy dobrego systemu kina domowego. Nowy amplituner NAD korzysta z najnowszych kodeków wideo. Umożliwiają one współpracę nawet z sygnałami 4K/60fps, kolorach 4:4:4, oraz z funkcją HDR. Konfigurację systemu ułatwiają kanał zwrotny audio HDMI ARC, oraz możliwość kontroli urządzeń przy pomocy HDMI CEC.

NAD T758 V3

System BluOS® to nie tylko wygodne strumieniowanie muzyki. Pozwala on również na sterowanie urządzeniem z poziomu aplikacji na urządzeniu przenośnym, oraz tworzenie systemu multiroom z urządzeniami pracującymi w wyznaczonych przez użytkownika strefach. Pozwala to na współdzielenie muzyki pomiędzy różnymi pomieszczeniami, lub tworzenie niezależnych stref, każda z inną muzyką.

Akustyka pomieszczeń ma ogromny wpływ na brzmienie systemu audio. Dlatego inżynierowie NAD wyposażyli T758 v3 w system korekcji akustyki Dirac Live®. Wraz z systemem NAD Speaker iQ™ i dołączonym mikrofonem pozwala on na korekcję sygnału audio tak, żeby niwelować problemy akustyczne pomieszczenia. Pozwala to uzyskać pełniejszy i bardziej przestrzenny dźwięk.

NAD T758 V3

Sytuacja na rynku kina domowego zmienia się bardzo dynamicznie. Z myślą o tym NAD wprowadziło modułowy system MDC. Pozwala on na unowocześnienie zakupionego urządzenia, zamiast na kupnie nowego. Wystarczy wymienić odpowiedni moduł, żeby urządzenie zyskało najnowocześniejszą funkcjonalność.

Jeżeli ciekawi Cię najnowszy amplituner NAD T758 v3 to zapraszamy do salonów Top Hi-Fi & Video Design. W przyjemnej atmosferze będziesz mógł odsłuchać to urządzenie, oraz przetestować jego możliwości.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: