Poprzedni
Następny

IFA 2017: Audio-Technica rozszerza serię słuchawek dousznych CKR o trzy bezprzewodowe modele

Wystawa IFA, Berlin, Niemcy 30 sierpnia 2017. Wraz z odnowieniem serii słuchawek dokanałowych CKR, Audio-Technica wprowadza do niej trzy modele bezprzewodowe Bluetooth - ATH-CKR75BT, ATH-CKR55BT i ATH-CKR35BT. Zachowując naturalny charakter brzmienia serii CKR, trio pokrywa różne półki cenowe od podstawowej, przez średnią, na premium kończąc, dzięki czemu wszyscy fani muzyki mogą cieszyć się wysoką jakością muzyki bez plątaniny przewodów. 

Audio-Technica Seria CKR

Prym w nowej serii wiedzie model premium ATH-CKR75BT. Wykorzystuje on 11,8 mm przetworniki, oraz aluminiową obudowę, żeby zapewnić krystalicznie czysty i precyzyjny dźwięk. Wytrzymały i lekki materiał obudowy pomaga w redukcji wewnętrznych wibracji, które negatywnie wpływają na dźwięk. Ten model flagowy zwraca uwagę swoim wykończeniem gun metal. 

Audio-Technica ATH-CKR75BT

W klasie średniej, ATH-CKR55BT dzięki lekkiemu profilowi dousznemu gwarantuje silną izolację - idealne rozwiązanie w hałaśliwych środowiskach. Czyste i dokładne brzmienie dostarcza przetwornik o średnicy 10,7 mm wykorzystujący mosiężne stabilizatory minimalizujące wewnętrzny rezonans, który może zniekształcić dźwięk. 

Audio-Technica ATH-CKR55BT

Dostepny w wykończeniu czarnym i białym, model ATH-CKR35BT jest najlżejszy w tej bezprzewodowej serii, wykorzystuje 9,8 mm przetworniki, aby dostarczyć czystego i dynamicznego dźwięku. 

Te trio wykorzystuje Bluetooth w wersji 4.1, modele ATH-CKR75BT i ATH-CKR55BT korzystają z kodeków aptX i AAC (ATH-CKR35BT jedynie AAC), oferując stabilną transmisję wysokiej jakości dźwięku. 

Audio-Technica ATH-CKR35BT

Wszystkie modele oferują 7 godzin pracy na akumulatorze, wystarczająco dla codziennego ruchu, lotów międzynarodowych i wielu innych okazji. Ładowanie następuje przez USB. Układ sterowania z wbudowanym mikrofonem pozwala na łatwą kontrolę nad muzyką, oraz wykonywanie połączeń w ruchu. Dołączony zaczep można przymocować do ubrań, żeby zapewnić stabilne i dyskretne mocowanie słuchawek. Najnowsza seria dostarczana jest z etui, które gwarantuje bezpieczny transport słuchawek.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: