Poprzedni
Następny

Yamaha MusicCast dodaje obsługę komend głosowych Amazon Alexa

Średnia ocen: 4
(2 oceny) 1 komentarz

Yamaha wprowadza sterowanie głosowe Amazon Alexa do wielokrotnie nagradzanego bezprzewodowego systemu multiroom MusicCast. Dzięki temu melomani będą mogli w jeszcze prostszy i szybszy sposób cieszyć się doskonałym brzmieniem swojej muzyki.

Yamaha MusicCast Amazon Echo

Już tej jesieni ponad 40 urządzeń strumieniujących muzykę w wysokiej rozdzielczości, otrzyma stosowne aktualizacje pozwalające na skorzystanie z nowej funkcjonalności. Pozwoli ona na kontrolę poprzez urządzenia kompatybilne ze sterowaniem Amazon Alexa, które równocześnie otrzymają zestaw komend współpracujących z MusicCast. Do tych jednostek należą Amazon Echo, Echo Dot, Tap i Fire TV.

MusicCast jest najbardziej uniwersalnym i potężnym bezprzewodowym systemem multiroom na rynku, a integracja z Amazon Alexa sprawia, że staje się on jeszcze łatwiejszy w obsłudze” powiedział Bob Goedken, dyrektor wydziału AV, Yamaha Corporation of America. „Powiedzenie Alexie żeby włączyła muzykę i słyszenie jak jest odtwarzana w domu przez sprzęt audio Yamaha jest niesamowitym przeżyciem.”

Yamaha MusicCast

MusicCast to system bezprzewodowy multiroom, w skład którego wchodzą amplitunery kina domowego, komponenty hi-fi, miniwieżeodtwarzacze strumieniowe, głośniki bezprzewodowe i soundbary. Dzięki bogatemu wyposażeniu urządzenia te mogą współpracować z dowolnym źródłem muzyki takim jak serwisy strumieniowe, dysk sieciowy, Bluetooth, jak również z urządzeniami zewnętrznymi: TV, dekoderów, konsol do gier, czy komputerów. W przeciwieństwie do innych rozwiązań multiroom, MusicCast wspiera odtwarzanie gęstych formatów audio dostarczając rozdzielczego i naturalnego brzmienia.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
4
Ocena:
Średnia ocen: 4

(2 oceny)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: