Poprzedni
Następny

Audioquest Beetle w Top Hi-Fi

Z przyjemnością ogłaszamy, że dotarły do nas przetworniki C/A Audioquest Beetle. To urządzenie pozwala na podłączenie kilku źródeł sygnału cyfrowego. Wyjście analogowe może wysterować wejście wzmacniacza, lub nawet słuchawki.

Audioquest Beetle

Audioquest Beetle został stworzony jako nowoczesny i łatwy w obsłudze DAC, który może być używany stacjonarnie, lub w podróży. Wejście microUSB pozwala zasilać go z zarówno z dołączonego zasilacza liniowego, jak i z komputera, który staje się wówczas źródłem muzyki. Wejście optyczne pozwoli na podłączenie Beetle do TV, lub konsoli do gier. Brak połączenia elektrycznego między urządzeniami eliminuje przedostawanie się zakłóceń pomiędzy nimi. Użytkownicy sprzętu mobilnego docenią obecność modułu Bluetooth. Pozwala on na strumieniowanie muzyki w dobrej jakości ze smartfonów, czy laptopów. Sygnały cyfrowe ograniczone są do rozdzielczości 24 bit/96 kHz. Pozwala to na pracę urządzenia bez konieczności instalowania dodatkowych sterowników. Sercem przetwornika jest układ ES9010 wyposażony w filtr minimalnofazowy. Za sterowanie odpowiada stworzony od podstaw mikrokontroler Microchip MX. Użycie tak wyspecjalizowanego układu pozwoliło na ograniczenie poboru mocy.

Audioquest Beetle

Wyjście analogowe 3,5 mm pozwala na podłączenie Beetle do wzmacniacza audio, lub na bezpośrednie wysterowanie słuchawek. Regulacja głośności odbywa się w domenie cyfrowej, jest dostępna dla wejścia USB i Bluetooth. Poziom wyjściowy to maksymalnie 1,35 V, co pozwala na wysterowanie wielu rodzajów słuchawek.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: