Poprzedni
Następny

Najnowsze słuchawki House of Marley – Positive Vibration XL ANC

House of Marley zaprezentowało udoskonaloną wersję popularnych słuchawek Positive Vibration XL – teraz z dopiskiem ANC. Najnowsza konstrukcja stanowi połączenie niezwykle wygodnej w użytkowaniu wokółusznej konstrukcji oraz hybrydowego układu redukcji szumów.

Najnowsze słuchawki House of Marley – Positive Vibration XL ANC

Firma House of Marley przedstawiła nowy model słuchawek – PVXL ANC. Projektanci wzbogacili nową wersję o fantastyczny hybrydowy układ redukcji szumów – wszystko po to, aby uczynić swoje popularne słuchawki Positive Vibration XL jeszcze lepszymi.

Produkty House of Marley cechują się wysokiej klasy materiałami i nie inaczej jest z najnowszym modelem Positive Vibration XL ANC. Konstrukcja ta wyróżnia się drewnem z certyfikatem FSC, tkaniną premium REWIND, stalą nierdzewną i nadającym się do recyklingu aluminium. W ten sposób projektanci połączyli naturalny styl z dewizą Marleya wskazującą na rzemiosło i zrównoważony rozwój.

Najnowsze słuchawki House of Marley – Positive Vibration XL ANC

W parze wraz z poszanowaniem środowiska idzie wysoki komfort użytkowania słuchawek. Wokółuszne muszle PVXL ANC mogą pochwalić się piankowymi poduszkami Ultra Comfort, które gwarantują wygodę nawet podczas wielogodzinnych sesji muzycznych. Dodatkowo słuchawki charakteryzują się składaną konstrukcją, ułatwiającą ich przenoszenie i minimalizującą ryzyko uszkodzenia podczas transportu.

Komfortowa konstrukcja sprawia, że użytkownik może całkowicie dać się pochłonąć temu, co oferują 40-milimetrowe przetworniki Hi Definition, które stworzono z myślą o dostarczeniu potężnego dźwięku. W rezultacie bezprzewodowe słuchawki Positive Vibration XL ANC bez trudu odwzorowują muzykę w jakości, na którą można liczyć w przypadku produktów House of Marley.

Najnowsze słuchawki House of Marley – Positive Vibration XL ANC

Wysokiej klasy przetworniki sprawdzają się nie tylko podczas odtwarzania muzyki. W PVXL ANC znajdziemy również wbudowany mikrofon. Dzięki niemu można wydawać komendy głosowe oraz prowadzić rozmowy telefoniczne bez konieczności trzymania telefonu w ręku. Słuchawki można obsługiwać także za pomocą przycisków umieszczonych na obudowie słuchawek – za ich pośrednictwem słuchacz zmieni m.in. poziom głośności i rozpocznie/wstrzyma odtwarzanie dźwięku.

Najnowsze słuchawki House of Marley – Positive Vibration XL ANC

Istotną rolę w przypadku słuchawek bezprzewodowych odgrywa nie tylko jakość dźwięku i wygoda użytkowania, ale także czas pracy z dala od źródła energii. Pod tym względem trudno cokolwiek zarzucić modelowi Positive Vibration XL ANC. Wbudowany akumulator litowo-polimerowy pozwala na słuchanie muzyki przez 26 godzin z włączonym układem ANC i przez aż 35 godzin, gdy układ ten pozostaje nieaktywny. Tak długi czas pracy na jednym ładowaniu zwiększa żywotność produktu, przy okazji umożliwiając w pewnym stopniu uniezależnienie się od źródła zasilania.

Wielu melomanów ucieszy również funkcja szybkiego ładowania. Dzięki niej wystarczy ładować słuchawki przez 15 minut, aby móc słuchać muzyki przez następne dwie godziny. Z kolei pełne naładowanie wbudowanego akumulatora wynosi zaledwie dwie godziny.

Najnowsze słuchawki House of Marley – Positive Vibration XL ANC

Słuchawek House of Marley Positive Vibration XL ANC można spodziewać się w salonach Top Hi-Fi & Video Design na przełomie maja i czerwca – najpierw w wersji wykończeniowej Copper, a z początkiem czerwca także w wersji Signature Black.  Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: