Poprzedni
Następny

Pierwsza komunia 2021 – prezenty audio

Dzięki poluzowaniu obostrzeń, komunie święte w tym roku odbędą się normalnie. Ten szalenie ważny dla młodego człowieka moment należy godnie uświetnić odpowiednim prezentem. Co kupić ośmiolatkowi na komunię, żeby wszyscy zainteresowani byli zadowoleni? Podpowiadamy.

Komunia święta jest często dniem, w którym dziecko dostaje swój pierwszy telefon. Warto to wykorzystać. Spróbujmy zatem skupić się na produktach rozszerzających możliwości dowolnego smartfona o słuchanie muzyki. W tym wieku dzieci już mają swoich ulubionych wykonawców, kształtuje się ich gust muzyczny, trudno więc o bardziej trafiony podarunek.

House of Marley Positive Vibration 2 Wireless

Positive Vibration 2 Wireless

Positive Vibration 2 Wireless to stylowe nauszne słuchawki z dużymi. 40 mm przetwornikami zapewniającymi doskonałe brzmienie oraz z komfortowymi nausznikami o konstrukcji umożliwiającej długotrwałe słuchanie muzyki bez uczucia zmęczenia. Wbudowane akumulatory zapewniają do 12 godzin słuchania muzyki.

House of Marley Positve Vibration XL

Positive Vibration XL

Nieco droższe i większe Positive Vibration XL zapewniają dwukrotnie dłuższa żywotność baterii. Technologia szybkiego ładowania zapewnia 4 godziny odtwarzania w zaledwie 10 minut i pełne naładowanie w ciągu 2 godzin. Dzięki wyjątkowemu designowi i materiałom obdarowane dziecko z pewnością wyróżni się wśród rówieśników.

Audio-Technica ATH-M50xBT

Audio-Technica ATH-Mx50BT

Audio-Technica ATH-M50xBT mają wystarczającą ilość energii, aby odkrywać muzykę nawet przez 40 godzin. Wykorzystują łączność bezprzewodową Bluetooth i 45-milimetrowe przetworniki z magnesami zawierającymi pierwiastki ziem rzadkich. Może nie jest to pasjonujące dla ośmiolatka, ale jest to detal, który pozwoli „błysnąć” przed kolegami.

Audio-Technica SR50BT

03-sr50bt.jpg

ATH-SR50BT to najnowocześniejsze słuchawki Bluetooth w ofercie Audio-Techniki. Zapewniają do 28 godzin pracy w trybie bezprzewodowym, oferując przy tym odtwarzanie plików high-res audio w trybie przewodowym. Wyposażone w 45-milimetrowe przetworniki i kompatybilność z aptX gwarantują wysoką jakość dźwięku, podczas gdy wbudowane sterowanie dotykowe i aplikacja Audio-Technica Connect zapewniają łatwość obsługi. No i ładnie się prezentują, a to z tego wszystkiego liczy się najbardziej.

House of Marley Liberate Air

House of Marley Liberate Air

Warto podpytać młodego człowieka, czy zamiast dużych słuchawek nausznych nie wolałby małych słuchawek typu True Wirless. Liberate Air to prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne wykonane z trwałych materiałów, takich jak bambus oraz tkaniny i silikon z recyklingu. 9 godzin słuchania, z dodatkowymi 32 godzinami ładowania w akumulatorze ukrytym w futerale, i sterowanie dotykowe ucieszą każdego małego gadżeciarza.

House of Marley Redemption ANC

Redemption ANC

Wymarzone przez malucha Apple Airpods znajdują się poza zasięgiem? Nic straconego. Z pomocą przychodzą House of Marley Redemption ANC. Słuchawki oferują 5 godzin słuchania z włączonym systemem ANC, to bardzo dobrze jak na takie maleństwa, a korzystanie w zbudowanego w futerał akumulatora pozwala na łączny czas pracy do 20 godzin.

Audio Pro BT5

bt5-slide1.jpg

Audio Pro BT5 to kompaktowy głośnik bezprzewodowy (Bluetooth 4.0), który zapewnia przejrzysty, wyrazisty dźwięk z mocnym basem. Teraz możesz odtwarzać muzykę bezprzewodowo z dowolnego urządzenia kompatybilnego z technologią Bluetooth, dzięki czemu model ten świetnie sprawdzi się podczas wszelkich wypadów. Ponadto trzy wersje wykończenia – w kolorze czarnym, orzecha włoskiego i dryfującego drewna – sprawiają, że urządzenie doskonale wtopi się także w każde domowe wnętrze.

Audio Pro T3+

Audio Pro ADDON T3+

Najnowszy Audio Pro T3+ jest kolejnym świetnym towarzyszem podróży. Ten bezprzewodowy głośnik zapewnia nie tylko wysoką jakość dźwięku, ale może też pochwalić się baterią o dużej pojemności. Tym samym można słuchać muzyki przez 30 godzin przy poziomie nieprzekraczającym 50 proc. lub 12 godzin przy maksymalnej głośności. Ponadto T3+ wyposażony jest w port USB, za pomocą którego doładujesz baterię podłączonego smartfona.

Wszystkich niezdecydowanych i poszukujących najlepszego sprzętu audio zachęcamy do odwiedzenia najbliższego salonu Top Hi-Fi & Video Design. Możesz w nim nie tylko zasięgnąć fachowej porady od naszych doradców, ale też sprawdzić wybrane modele w praktyce.Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: