Poprzedni
Następny

Najciekawsze lutowe premiery na Netflix

Netflix - logo

Każdy miesiąc to mnóstwo ciekawych premier na streamingowych serwisach. Czasami jest ich tak dużo, że wybór odpowiedniego tytułu zajmuje dłużej, niż samo oglądanie – znacie to? Wiemy, że to znacie! Postanowiliśmy nieco ułatwić Wam życie i podpowiedzieć, na czym warto zawiesić oko w tym miesiącu. Nie ma na co czekać – włączajcie telewizory, ustawiajcie amplitunery i zaczynamy seans najciekawszych netflixowych trailerów lutego!

7 filmów od studia Ghibli

Już od 1 lutego polski Netflix zacznie udostępniać animacje kultowego studia Ghibli. Na pierwszy rzut pojawi się na nim 7 filmów: “Laputa – podniebny zamek” (1986), “Mój sąsiad Totoro” (1988), “Podniebna poczta Kiki” (1989), “Powrót do marzeń” (1991), “Szkarłatny pilot” (1992), “Szum morza” (1993)  i “Opowieści z Ziemiomorza” (2006). Kolejne filmy ukażą się na platformie w marcu i kwietniu, a docelowo ma być ich aż 21, więc fani anime mogą szykować się na niezły binge watching.

Uncut Gems 

Niecodzienna okazja, żeby zobaczyć Adama Sandlera w roli innej niż, wygłupiający się komediant. W “Uncut Gems” wciela się on w postać uzależnionego od hazardu sprzedawcy diamentów, który, coraz bardziej przygniatany ciężarem długów i nieprzyjemnych sytuacji, postanawia spłacić swoje ogromne należności. A skąd nałogowy hazardzista weźmie na to środki? Oczywiście z hazardu! 

Locke & Key 1

Pierwszy sezon nowego horrorowego serialu. Po nagłym zamordowaniu nauczyciela Rendella Locke'a, jego żona przenosi się z trójką dzieci z deszczowego Waszyngtonu do chłodnego Massachusetts, by zamieszkali w dawnym rodowym domu Locków. Okazuje się jednak, że dom skrywa pełno przedziwnych tajemnic.

Taj Mahal 1989 

Taj Mahal 1989 to serial zgłębiający skomplikowaną naturę miłości, przyjaźni i polityki pod koniec lat 90. w Indiach. "Taj Mahal 1989 to relacyjna seria miłości, władzy i związków. Powolne i nieskomplikowane życie bohaterów, a także założenia serii przenoszą nas w czasy, w których miłość i jej przejawy były pozornie prostsze, ale głębsze spojrzenie pokazuje, że jest inaczej. To właśnie ta prosta złożoność narracji przyciągnęła mnie do tej historii i jestem podekscytowany, że Netflix pokazę tę małomiasteczkową historię miłosną do globalnej publiczności, ponieważ bez względu na to, skąd pochodzisz, odniesiesz się do bólu miłości i złamanego serca" – opisał projekt Neeraj Kabi, który wcielił się w jedną z głównych ról.

The Pharmacist

Nowy serial dokumentalny od Netflixa opowiada historię doświadczonego farmaceuty z rodzinnej apteki, który, po tym, jak jego syn umiera zastrzelony podczas transakcji z dilerem, próbuje raz na zawsze rozprawić się z ogromną plagą uzależnienia od opioidów w Ameryce. 

Narcos: Mexico 2

Po Japonii, USA i Indiach, Netflix zaprasza w lutym swoich użytkowników również na wycieczkę do krainy płynącej narkotykami. Drugi sezon “Narcos: Mexico” będzie kontynuacją historii Miguela Angela Gallardo – ojca chrzestnego pierwszego meksykańskiego kartelu, który, na drodze do stania się El Padrino, walczy o utrzymanie kontroli, rozwój swojego imperium i rozprawienie się ze zdrajcami. Drugi sezon potyczek policji i narkotykowej mafii wyląduje na platformie w połowie miesiąca.

Vikings 6

Luty to również premiera drugiej części finałowego sezonu serialu o barbarzyńskich wikingach. 

The Post

The Post (w polskich kinach jako “Czwarta władza”) Stevena Spielberga z głównymi rolami w wykonaniu Meryl Streep i Toma Hanksa to dramat polityczny z 2017 roku, który otrzymał liczne nagrody i nominacje – między innymi do Oscara i Złotego Globu. Obraz oparty jest na faktach i opowiada o sprawie znanej jako “Pentagon Papers”, kiedy to w 1971roku 7 tysięcy stron tajnego rządowego raportu na temat amerykańskiego zaangażowania w wojnie w Wietnamie zostało wykradzionych i przekazanych dziennikowi “New York Times”, a następnie opublikowanych do publicznej wiadomości.

Who killed Malcom X?

Kolejny serial dokumentalny, który w tym miesiącu wylądował na Netflix opisuje historię Malcolma X i próbę odpowiedzi na pytanie, kto tak naprawdę zabił tę ważną postać dla historii walki o prawa człowieka.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: