Poprzedni
Następny

Nadchodzi rewolucja - Yamaha MusicCast Vinyl 500

Yamaha z dumą prezentuje gramofon MusicCast VINYL 500, który połączy ze sobą fanów analogowego brzmienia i muzyki streamingowanej z sieci. Ta rewolucyjna konstrukcja łączy tradycję z nowoczesnością. Za pośrednictwem jednego urządzenia spaja piękno czarnej płyty  z wygodą, jakie gwarantują funkcje sieciowe i system multiroom Yamaha MusicCast.

MusicCast VINYL 500

Klasyczna konstrukcja gramofonu Yamaha MusicCast VINYL 500 nie zdradza rewolucyjnego charakteru urządzenia. Pięknie wykończona, elegancka obudowa skrywa na wskroś nowoczesne rozwiązania, które pozwalają użytkownikowi wkroczyć do niezwykle funkcjonalnego świata cyfrowej muzyki. Dzięki współpracy z autorskim systemem multiroom Yamaha MusicCast, gramofon VINYL 500 pozwala wysyłać muzykę z płyt winylowych do innych pomieszczeń w domu – bezprzewodowo!

MusicCast VINYL 500

Wysoka jakość dźwięku

Inżynierowie Yamahy nie zaniedbali podstawowej funkcji urządzenia – odtwarzania czarnych płyt. Wszystkie udogodnienia pozostały bez wpływu na jakość dźwięku, która nadal jest najwyższa. Trzy kamertony w logo firmy zobowiązują i MusicCast VINYL 500 brzmi perfekcyjnie naturalnie. Gramofon bez trudu odtwarza oryginalny materiał wytłoczony na winylowej płycie, dostarczając emocjonujące analogowe brzmienie. Proste ramię z wkładką MM gwarantuje przejrzysty i otwarty dźwięk. Napęd dostarcza  silnik prądu stałego, którego równe obroty są przenoszone jest na talerz za pośrednictwem paska. Urządzenie obsługuje dwie prędkości (33 1/3 obr./min. i 45 obr./min).

MusicCast VINYL 500

Dom wypełniony twoją ulubioną muzyką

Kompatybilność z systemem multiroom Yamaha MusicCast to element wyróżniający VINYL 500 spośród innych gramofonów. To unikatowe rozwiązanie sprawia, że nawet po wyjściu z pokoju, w którym znajduje się gramofon, muzyka może podążać za użytkownikiem. To zasługa możliwości udostępniania i słuchania muzycznej kolekcji w całym domu, na wszystkich urządzeniach z rodziny MusicCast – od głośników bezprzewodowych, przez systemy stereo i kina domowego, na soundbarach kończąc.

MusicCast VINYL 500

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: