Poprzedni
Następny

[Wideo] NAD C 338 wzmacniacz zintegrowany stereo z Chromecast | Prezentacja

Średnia ocen: 5
(2 oceny) 2 komentarze

Jeśli oglądaliście nasze ostatnie zestawienie roku 2020 w kategorii najpopularniejszych wzmacniaczy zintegrowanych wiecie, że znalazł tam swoje miejsce wzmacniacz, którego smukła obudowa i rozbudowana funkcjonalność sieciowa powodują, że warto omówić go nieco bardziej szczegółowo. Bohaterem dzisiejszego filmu jest laureat nagrody EISA, zintegrowany wzmacniacz stereofoniczny NAD C338.

Uzasadnienie dla przyznania nagrody EISA: „NAD jest znany z niewielkich, ale wydajnych wzmacniaczy o potężnym uderzeniu. Wzmacniacz C338 oferuje też coś więcej, coś zupełnie nowego. To pierwszy na świecie wzmacniacz stereofoniczny, kompatybilny z Chromecast, przesyłający muzykę z większości serwisów internetowych za pomocą aplikacji mobilnej. Dostępne są wejścia niemal wszystkich standardów – optyczne, koaksjalne, analogowe liniowe, z korekcją phono MM, aż po Bluetooth. Wzmacniacze w klasie D dostarczają 50 W na kanał, a wyjście słuchawkowe ma dedykowany obwód. W tej cenie nie znajdujemy dla C338 godnego konkurenta”.

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Najpopularniejsze wzmacniacze stereo 2020 roku | Zestawienie Top Hi-Fi

Najpopularniejsze gramofony 2020 roku | Zestawienie Top Hi-Fi

Najpopularniejsze kolumny głośnikowe 2020 roku | Zestawienie Top Hi-Fi


Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami. 

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny
5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(2 oceny)

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: