Poprzedni
Następny

MusicCast Surround – stwórz bezprzewodowe kino domowe z urządzeniami Yamaha MusicCast

Powiedz „żegnam” przewodom głośnikowym!

Marzysz o zestawie kina domowego, ale perspektywa ciągnięcia przewodów głośnikowych przez cały salon skutecznie Cię odstręcza?

MusicCast Surround

Dzięki funkcji MusicCast Surround masz problem z głowy – możesz bezprzewodowo połączyć amplituner kina domowego lub soundbar Yamaha z głośnikami bezprzewodowymi Yamha MusicCast 20 lub Yamaha MusicCast 50. W ten sposób tylne głośniki kina domowego nie wymagają już przewodowego połączenia z jednostką centralną, a Ty możesz cieszyć się prawdziwym dźwiękiem przestrzennym. Przydałby się jeszcze bezprzewodowy subwoofer? Yamaha MusicCast Sub 100 możesz postawić gdziekolwiek zechcesz, ponieważ on też bezprzewodowo połączy się z amplitunerem lub soundbarem.

Yamaha MusicCast Sub 100

Dodatkowo zyskujesz wspaniałe, funkcjonalne urządzenia, które wieczorem będą służyć Ci za głośniki surround w Twoim kinie domowym, a w ciągu dnia możesz używać ich np.

  • jako para bezprzewodowych głośników do Twojego laptopa w biurze (możesz przecież sparować je w stereo!)
  • umieścić je przy łóżku w sypialni (wszakże mają wbudowany budzik!)
  • w przypadku MusicCast 50 korzystać z niego jako mini-soundbara np. podłączając do niego drugi telewizor w sypialni (poprzez wejście optyczne)

Yamaha MusicCast 20

Z głośnikami Yamaha MusicCast 20 i Yamaha MusicCast 50 możesz ponadto:  

  • odbierać bezprzewodowo dźwięk z innych urządzeń MusicCast np. z amplitunera lub soundbara w salonie (i każdego podłączonego do nich urządzenia np. telewizora czy odtwarzacza CD!)
  • wysłać do głośników za pomocą Bluetooth (wersja 4.2) lub Airplay muzykę ze smartfona czy tabletu
  • słuchać muzyki z serwisów muzycznych takich jak Spotify czy Tidal lub korzystać z radia internetowego
  • odtworzyć na głośnikach pliki muzyczne zapisane w pamięci Twojego komputera czy dysku NAS – za pomocą domowej sieci Wi-Fi
  • bezprzewodowo wysłać muzykę z głośnika na dowolne słuchawki Bluetooth
  • zaprogramować przyciski na panelu górnym głośnika, aby natychmiastowo wywołać zapisane pod nimi ulubione stacje radiowe lub plejlisty

Yamaha MusicCast 50

Jak połączyć amplituner kina domowego lub soundbar z bezprzewodowymi głośnikami tylnymi i subwooferem? Konfiguracji dokonujemy za pomocą bezpłatnej, polskojęzycznej aplikacji MusicCast Controller (dostępnej na systemy Android i iOS). Również za pomocą aplikacji w każdej chwili możemy rozłączyć nasz system 5.1, aby móc korzystać niezależnie z głośników MusicCast 20 i 50. Jeśli te ostatnie chcemy sparować w stereo, także robimy to w aplikacji. Kilka dotknięć ekranu smartfona i gotowe!

Same głośniki na co dzień obsługujemy także z poziomu aplikacji lub przycisków dotykowych na samym urządzeniu łącznie ze wspomnianymi, zaprogramowanymi wcześniej, przyciskami preset. 

Zobacz amplitunery kina domowego i soundbary obsługujące funkcję MusicCast Surround

Dowiedz się więcej o głośnikach bezprzewodowych MusicCast 20 i MusicCast 50

Sprawdź bezprzewodowy subwoofer MusicCast Sub 100

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: