Poprzedni
Następny

KOSS CS100 USB – zestaw słuchawkowy dla każdego.

Niektóre urządzenia są skierowane do tylko jednej grupy odbiorców. KOSS CS100 USB sprawdzą się jako zestaw dla gracza i dla pracownika call centre.

KOSS CS100 USB

Znakomitej klasy komponenty zawarte w tym modelu zapewniają komfort użytkowania na najwyższym poziomie. Należy podkreślić, że pod uwagę bierzemy nie tylko wygodę, ale również jakość odtwarzanego dźwięku.

Model CS100 USB idealnie nadaje się do pracy z aplikacjami głosowymi, grami interaktywnymi i programami rozpoznającymi mowę. Jest to zasługa czułego mikrofonu elektretowego, który wspaniale „zbiera”. Umieszczono go na mocowaniu typy „gęsia szyjka”, dzięki czemu jest możliwa regulacja jego położenia. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, żaden niuans nie umknie użytkownikowi podczas rozmowy prowadzonej za pomocą CS100 USB.

Regulowany pałąk i piankowe nauszniki zapewniają maksymalną wygodę i dopasowanie podczas długich sesji. Niezależnie od zastosowania, słuchawki zapewniają znakomita jakość dźwięku i wygodę użytkowania.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: