Poprzedni
Następny

Mission Mission QX-2 i ProAc Response DT8 nagrodzone przez What Hi-Fi?

Magazyn What Hi-Fi? wybrał najlepsze urządzenia audio mijającego roku. Tradycyjnie nagrodzono produkty, które mamy w naszej ofercie. Co takiego? Dowiecie się poniżej.

What Hi-Fi ? to miesięcznik i strona internetowa, na którą zajrzał przynajmniej raz w życiu każdy miłośnik muzyki. To wiodącym na świecie niezależny przewodnik po sprzęcie hi-fi oraz źródło najbardziej wiarygodnych recenzji technicznych na świecie. Magazyn ma dziewięć międzynarodowych wydań, a jego wydawca twierdzi, że jego łączna liczba czytelników przekracza milion na emisję.

Mission QX-2

W tym roku magazyn wyróżnił kolumny podstawkowe Mission QX-2 w kategorii „Najlepszy głośnik podstawkowy w przedziale 350-500 funtów”. QX-2 jest dojrzalszą z dwóch podstawkowych modeli kolumn głośnikowych z serii QX. Zastosowanie obudowy o większej objętości niż w przypadku QX-1 oraz większego głośnika niskotonowego pozwoliło projektantom Missiona zagwarantować mocniejszy, głębszy bas. Dzięki temu QX-2 może nagłośnić nawet w średniej wielkości pomieszczenia.

ProAc Response DT8

Drugą konstrukcja wyróżnioną przez magazyn What Hi-Fi są kolumny podłogowe ProAc Response DT8, zwycięzcy w kategorii „Najlepsze kolumny podłogowe w przedziale 1200-1500 funtów”. W tym modelu konstruktorzy zastosowali dwie 165-milimetrowe jednostki nisko/średniotonowe. Pracują one w tandemie, a specjalnie zaprojektowana zwrotnica dba o perfekcyjnie dopasowanie do siebie dwóch różnych materiałów membran. Jeden z przetworników wykorzystuje membranę z masy mikowej i gwarantuje niesamowity bas. W drugim pracuje polipropylenowa membrana, która pozwala cieszyć się szczegółowym, pozbawionym podkolorowania brzmieniem zakresu średniotonowego.

Ona zwycięskie modela są do nabycie w naszych salonach i poprzez sklep internetowy.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: