Poprzedni
Następny

Marzec na Netflix: co warto obejrzeć?

W marcu jak garncu - również na Netflix. Platforma przygotowała na ten miesiąc wiele różnorodnych premier. Zobaczcie, co warto wrzucić na swoje kino domowe w przerwach od śledzenia dramatycznych doniesień ze świata.

Bluesound Pulse Sub+

Projekt Adam

Adam Reed to trzynastolatek, który jest pogrążony w żałobie po nagłej śmierci ojca. Pewnego wieczoru wchodzi po coś do garażu swojego domu i przerażony odkrywa, że nie jest tam sam. Tajemniczy mężczyzna, który się tam ukrywa, okazuje się rannym pilotem, który przybył z przyszłości, w której podróże w czasie są jeszcze w fazie beta. Co więcej, przyznaje, że jest starszą wersją Adama i cofnął się w czasie, by wykonać pewną misję. Obaj Adamowie wyruszają w przeszłość, by ocalić świat i odnaleźć ich ojca, jednak im więcej czasu ze sobą spędzają, tym większą niechęć żywią do siebie nawzajem. Czy wspólna podróż pomoże im ocalić ludzkość, ale i swoje poranione serca?

Świetna obsada: Ryan Reynolds, Mark Ruffalo, Jennifer Garner, Zoe Saldana i inni.

Układanka

Kiedy sobotnia wycieczka z matką do centrum handlowego nagle przeradza się w przemoc, wyobrażenie młodej kobiety o matce zmienia się na zawsze. Gdy postacie z przeszłości matki zaczynają powracać, dziewczyna jest zmuszona uciekać i w trakcie tej podróży zaczyna układać w całość prawdę o poprzedniej tożsamości matki i odkrywa tajemnice swojego dzieciństwa.

Walka z lodem

W 1909 r. duńska ekspedycja Alabama pod dowództwem kapitana Ejnara Mikkelsena próbowała obalić roszczenia Stanów Zjednoczonych do północno-wschodniej Grenlandii, które opierały się na przekonaniu, że wyspa podzieliła się na dwie części. Pozostawiając załogę na statku, Mikkelsen wraz z wybitnie niedoświadczonym członkiem załogi przemierza lód na sankach. Obu mężczyznom udaje się znaleźć dowód na to, że Grenlandia jest jedną wyspą, jednak powrót na statek trwa dłużej i jest znacznie trudniejszy, niż sądzili. Walcząc ze skrajnym głodem, zmęczeniem i atakiem niedźwiedzia polarnego, w końcu docierają na miejsce, gdzie zastają swój statek w ruinie, bez żywego ducha w okolicy. Co się stało?

Bo we mnie jest seks

,,Bo we mnie jest seks’’ to opowieść o Kalinie Jędrusik - zjawiskowej aktorce i piosenkarkce, którą  ze względu na koloryt, jaki nadawała wyblakłej rzeczywistości PRL, nazywano ,,polską Marylin Monroe’’. Jędrusik wzbudzała w społeczeństwie wiele kontrowersji - była kokieteryjna, pewna siebie i stanowczo sprzeciwiała się ówczesnej roli kobiety, więc zazdrosne obywatelki wieszały na niej psy, podczas gdy ich mężowie wzdychali do jej urody. Nowa produkcja przedstawia intensywny wycinek z życia aktorki, w którym nie brakuje blasków i cieni, pojawiających się na tle szalonych zabaw ówczesnej śmietanki towarzyskiej.

W roli tytułowej zobaczymy Marię Dębską, a na ekranie towarzyszyć jej będą m.in. Krzysztof Zalewski i Leszek Lichota.

Zasoby ludzkie

Jeśli spodobał Wam się animowany serial ,,Big Mouth’’, to w żadnym wypadku nie powinniście przegapić tego spin-offu. Nowa produkcja Netflix zaprasza widzów za kulisy codziennego życia naszych emocji - do świata potworów hormonalnych, depresyjnych kotków, czarodziejów zawstydzenia i innych stworzeń, które towarzyszą ludziom na wszystkich etapach życia.

Pamiętnik Andy’ego Warhola

Po tym, jak w 1968 Andy Warhol został postrzelony przez Valerie Solanas - radykalną feministkę i autorka kontrowersyjnego manifestu S.C.U.M., w którym próbowała dowieść wyższości społeczeństwa składającego się z samych kobiet, artysta chwycił do ręki kamerę i zaczął dokumentować swoje życie i osobiste przemyślenia. Z tych właśnie materiałów powstał ten sześcioodcinkowy serial dokumentalny, w którym widzowie zobaczą, jak spełnia się największe marzenie Warhola: zostanie… maszyną. Twórcy sięgnęli bowiem po technologię sztucznej inteligencji, która odtworzyła głos artysty i uczyniła go narratorem całej opowieści.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: