Poprzedni
Następny

Marzec na HBO MAX: co warto wrzucić na kino domowe?

W marcu HBO GO zmienia się w HBO MAX i z tej okazji prezentuje widzom takie hity, jak „Diuna” i „Matrix: Zmartwychwstania”, ale to nie wszystkie ciekawe premiery. Zobacz, na co jeszcze warto zwrócić uwagę w tym miesiącu. 

Loewe_bild_i_bar5_sub5

In The Heights: Wzgórza marzeń

W zróżnicowanej kulturowo i społecznie latynoskiej dzielnicy Nowego Jorku młodzież żyje marzeniami i chętnie śpiewa o nich publicznie. Dobrze kombinujecie - ,,In The Heights: Wzgórza marzeń’’ to musical. Jednym z głównych bohaterów jest osierocony imigrant z Dominikany o imieniu Usavi, który robi wszystko, by uzbierać pieniądze na powrót do ojczyzny, choć jednocześnie odczuwa ogromny lęk - po tylu latach Nowym Jorku trudno mu wyobrazić sobie porzucenie lokalnej społeczności, która przez te wszystkie lata też stała się jego domem.

Ci, którzy życzą mi śmierci

Hannah (Angelina Jolie) to odważna strażaczka, która nie może pogodzić się z przeszłością. W czasie jednego z dużych pożarów nie udało jej się uratować trójki młodych osób, a wspomnienia z tej tragedii nie chcą przestać jej prześladować. W tym ciężkim czasie przypadkiem spotyka w lesie przerażonego i zakrwawionego 12-latka - okazuje się, że chłopiec widział coś, co czego nie miał zobaczyć i teraz ścigają go bezwzględni mordercy. Bez zastanowienia Hannah bierze dziecko pod swoje skrzydła i rzucają się w ucieczkę - nie tylko przed oprawcami, ale i przed pożarem, który atakuje ich z drugiej strony.

Stworzona do miłości

,,Stworzona do miłości’’ to serial komediowy, który opowiada historię Hazel - trzydziestokilkulatki, która po 10 latach toksycznego małżeństwa z miliarderem postanawia zmienić swoje życie i uciec od męża. Nie będzie to proste, ponieważ tak się składa, że jej partner jest technologicznym geniuszem, który wszczepił jej do mózgu urządzenie monitorujące nie tylko jej fizyczne położenie, ale i dane dotyczące jej emocji. Czy uda jej się odzyskać niezależność i swoje dawne życie?

Peacemaker

,,Peacemaker" to serial, który powstał jako spin-off filmowego "Legion Samobójców: The Suicide Squad". Akcja skupia się na dotąd szerzej nieznanym tytułowym superbohaterze, który ma dość nietypowy sposób niesienia pokoju na świecie - zabijanie. Fajna wycieczka do dobrze znanego fanom uniwersum.

Lakers: Dynastia zwycięzców

Wielki sukces serialu dokumentalnego Netflix ,,Ostatni taniec’’, który zabrał widzów w sentymentalną podróż po najważniejszych wydarzeniach z historii Michaela Jordana i Chicago Bulls obudził w wielu osobach sentyment do złotych czasów koszykówki. Teraz HBO GO  proponuje fanom wycieczkę do Los Angeles - rodzinnego miasta kultowej drużyny Lakers. Serial ,,Lakers: Dynastia zwycięzców’’ w dużej mierze skupia się na najlepszych czasach drużyny i jej zawodników, którzy w latach 80. trzęśli NBA i budzili podziw kibiców na całym świecie.

Station Eleven

Na uwagę zasługuje również postapokaliptyczny miniserial ,,Station Eleven’’, który powstał na kanwie powieści Emily St. John Mandel ,,Stacja Jedenaście’’ z 2014 roku. Produkcja opowiada o ludziach, którzy starają się odbudować społeczeństwo, kulturę i tożsamość po tym, jak przetrwali śmiertelną pandemię, która wywróciła do góry nogami świat, jaki znali.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: