Poprzedni
Następny

Platforma streamingowa HBO Max wystartowała w Polsce

HBO Max od 8 marca ruszyło w Polsce. Na nowej platformie streamingowej WarnerMedia znajdą się programy od Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network i wielu innych po raz pierwszy w jednym miejscu. Wszyscy dotychczasowi subskrybenci HBO GO zostaną automatycznie przeniesieni do nowej platformy.

HBO Max wystartuje w Polsce już 8 marca

Platforma streamingowa HBO Max oficjalnie wystartowała w Polsce. Miesięczna subskrypcja wynosi 29,99 zł miesięcznie, jednak z okazji premiery przygotowana została 33% zniżka „na zawsze”, dzięki czemu miesięczny abonament wynosiłby 19,99 zł. Aby skorzystać z promocji należy po pierwsze zarejestrować się do 31 marca. Ponadto, jak można przeczytać na stronie HBO Max,

Warunkiem jest utrzymanie ciągłości miesięcznej subskrypcji. Oferta jest ważna na HBOMax.com i poprzez wybranych partnerów do 31 marca 2022 roku. Zniżka 33% obowiązuje przez czas trwania nieprzerwanej subskrypcji i jest naliczana wyłącznie od aktualnie obowiązującej ceny miesięcznej, która z czasem może ulegać zmianom. Cena po rabacie wynosi 19,99 zł (obecna cena regularna to 29,99 zł). Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie”.

Na HBO Max można spodziewać się licznych nowych – np. Diuny – jak i kultowych tytułów m.in. Warner Bros., HBO, Max Originals, DC i Cartoon Network. Warto zaznaczyć, że filmy Warner Bros. mają trafiać na tę platformę streamingową już 45 dni po ich kinowej premierze.

Fot. Loewe

Dodatkowo z serwisu będzie można korzystać jednocześnie na trzech różnych urządzeniach. Użytkownik będzie miał możliwość stworzenia do pięciu profili dla dorosłych i dzieci z ręcznie dobieranymi treściami.

Wraz z premierą HBO Max, wszystkie obecne konta HBO GO zostaną przeniesione do HBO Max. Więc jeśli jesteś subskrybentem HBO GO (lub jeśli subskrybujesz HBO GO przez jednego z partnerów serwisu), staniesz się automatycznie subskrybentem HBO Max.

Fot. Loewe bild i

Aplikacja HBO GO po starcie HBO Max zostanie wyłączona i konieczne będzie pobranie nowej aplikacji HBO Max na urządzenie, z którego chcemy oglądać, np. telewizor Loewe bild i. Aby przekonać się o zaletach tego – i nie tylko – modelu, zachęcamy do odwiedzenia jednego z naszych salonów. Tam nasi eksperci pomogą w wyborze odpowiedniego sprzętu i odpowiedzą na wszelkie pytania.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: