Poprzedni
Następny

Loewe zaprezentowało dwa nowe smart radia – klang s3 i klang s1

Loewe poszerzyło swoje portfolio o dwa nowe radia smart – Loewe klang s3 i Loewe klang s1. Najnowsze konstrukcje przykuwają uwagę atrakcyjnym wzornictwem i wysokiej jakości obudową ze szczotkowanego aluminium. Z licznymi funkcjami strumieniowania, krystalicznie czystym dźwiękiem i niemal nieograniczonymi opcjami programów, nowe modele Loewe oferują najwyższy poziom muzycznej radości.

Loewe klang s3

Loewe klang s3 i Loewe klang s1 gwarantują uniwersalną przyjemność słuchania, co jest zasługą m.in. radia internetowego i tunera DAB/DAB+. Słuchacz ma możliwość zaprogramowania dowolnej z blisko 25 tys. stacji radiowych, dzięki czemu może cieszyć się szerokim wyborem różnorodnych programów radiowych. Dodatkowo projektanci zadbali także o zintegrowanie serwisów strumieniowych, takich jak Amazon Music, Deezer czy Spotify Connect. Potwierdza to, że strumieniowanie jest integralną częścią DNA rodziny Loewe klang s.

Potężny dźwięk w klang s1

Projektanci wyposażyli większy system głośnikowy smart Loewe klang s3 w szczelinowy mechanizm CD, poszerzając możliwość słuchania muzyki. To jednak nie wszystko. Wbudowana łączność Bluetooth pozwala odtwarzać ulubione nagrania bezpośrednio ze smartfona lub tabletu, natomiast za pomocą portu USB można słuchać muzyki zapisanej w postaci plików audio.

Fantastyczna wydajność

Rozmieszczenie przetworników wraz z układem bas-refleks pozwoliło uzyskać doskonale zbalansowaną scenę dźwiękową z potężnym basem i krystalicznie czystymi sopranami. Loewe klang s1 gwarantuje niezwykle czysty dźwięk z mocą wyjściową 80 W, z kolei Loewe klang s3 może pochwalić się nawet 120 W całkowitej wyjściowej mocy muzycznej.

Potężny dźwięk w klang s3

Atrakcyjna stylistyka

Najnowsze modele zachwycają powściągliwością stylistyczną i każdy z nich charakteryzuje się obudową ze szczotkowanego aluminium z wyprofilowanymi przyciskami i podświetlanym pokrętłem. Z pokaźnym wyświetlaczem użytkownik może liczyć na wygodny odczyt i przyjazny dostęp do osobistych treści. Projekt Loewe klang s1 i Loewe klang s3 stanowi znakomitą symbiozę eleganckiej stylistyki i komfortowej obsługi, co doceniło międzynarodowe jury przyznające cenione nagrody za wzornictwo iF Design i Red Dot. Ponadto wymiary Loewe klang s3 sprawiają, że model ten idealnie sprawdzi się w domowym biurze lub średniej wielkości salonie. Druga z nowości, Loewe klang s1, zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu najlepiej poradzi sobie w mniejszych pomieszczeniach, np. sypialni, kuchni czy łazience.

Zapraszamy do salonów

Kompaktowe radio smart Loewe klang s1 jest już dostępne w salonach Top Hi-Fi & Design. Z kolei pierwszych egzemplarzy bardziej zaawansowanego modelu, Loewe klang 3, można spodziewać się w naszych salonach jeszcze w lipcu br.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: