Poprzedni
Następny

Loewe – dźwięk i design na najwyższym poziomie

Loewe to marka, która od blisko 100 lat zaskakuje innowacyjnością i wzornictwem swoich urządzeń. Jest to jednocześnie jeden z pionierów rynku telewizorów, który obecnie ma w ofercie także designerski, solidnie wykonany, a przy tym świetnie brzmiący sprzęt audio. Soundbary czy głośniki Loewe to funkcjonalne modele, które będą ozdobą każdego domowego wnętrza, zapewniając jednocześnie możliwość odtwarzania dźwięku z różnorodnych źródeł – przewodowo i bezprzewodowo.

Loewe dźwięk i design na najwyższym poziomie

Modele dostępne w ofercie niemieckiego producenta pozwalają stworzyć różnego typu systemy audio, dopasowane do potrzeb użytkowników. Sprawdzą się doskonale m.in. do nagłośnienia telewizora – jako alternatywa dla rozbudowanych wielokomponentowych zestawów stereo czy kina domowego. Mogą być wykorzystywane również w ramach nagłośnienia strefowego i obsługiwane za pośrednictwem funkcjonalnej aplikacji mobilnej.

Więcej o sprzęcie audio Loewe znajdziesz w strefie marki na tophifi.pl.

Nagłośnienie telewizora

W ofercie Loewe znajdziesz m.in. soundbar klang bar5 mr, sprzedawany w zestawie z bezprzewodowym subwooferem sub5, który dodatkowo wzmacnia przetwarzanie niskich tonów i poprawia głębię brzmienia, a jego bezprzewodowa konstrukcja ułatwia ustawienie w pomieszczeniu odsłuchowym.

Ten system audio to doskonałe rozwiązanie do nagłośnienia każdego telewizora i nie tylko. Obsługuje on m.in. funkcję AirPlay 2, a także umożliwia strumieniowe odtwarzanie muzyki z popularnych serwisów muzycznych, takich jak Tidal czy Spotify. Model klang bar5 mr ma też wbudowany Chromecast i zapewnia wsparcie dla asystentów głosowych Amazon Alexa i Asystenta Google.

Loewe klang bar5 mr & sub5

Soundbar może bezprzewodowo współpracować z głośnikami klang mr1, co umożliwia stworzenie funkcjonalnego systemu kina domowego, obsługującego 5.1.2-kanałowy standard Dolby Atmos. Dzięki temu, nie przeznaczając zbyt wiele cennej przestrzeni na zestaw nagłośnieniowy, możesz cieszyć się bogatym, przestrzennym dźwiękiem, oglądając np. filmy dostępne na popularnych platformach VoD, takich jak Netflix czy Amazon Prime Video.

Co warte podkreślenia, zestaw klang bar5 mr z subwooferem sub5 otrzymał prestiżowe nagrody za wzornictwo – iF Design Award 2021 i Red Dot Design Award 2021. Został więc doceniony przez fachowców nie tylko za brzmienie czy funkcjonalność, ale przede wszystkim za to, jak został wykonany i jak się prezentuje.

Loewe klang bar i

W ofercie Loewe znajdziesz także wyjątkowo smukły soundbar klang bar i. Jest to model opracowany specjalnie z myślą o wielkoekranowych telewizorach OLED niemieckiego producenta, należących do linii bild i. Klang bar i montuje się tuż pod dolną krawędzią telewizora, dzięki czemu soundbar tworzy z nim spójną wzorniczo całość. W salonach Top Hi-Fi & Video Design możesz nabyć telewizory bild i w zestawie z soundbarem klang bar i. Są to modele 48-calowy, 55-calowy i 65-calowy.

Multiroom Loewe

O serii głośników klang mr zdążyliśmy wspomnieć przed chwilą przy okazji modelu klang mr1, który może nie tylko być jednym z elementów zestawu kina domowego Loewe, ale także – wraz z innymi urządzeniami z serii klang mr – tworzyć system multiroom. Co warte podkreślenia, jego częścią może być również wymieniony powyżej zestaw klang bar5 mr & sub5. Do tej linii produktowej Loewe należą też głośniki klang mr3 i największy z nich – klang mr5.

Nagłośnienie strefowe Loewe obsługuje standard DTS Play-Fi i może być obsługiwane za pomocą aplikacji mobilnej o tej samej nazwie. Jest ona dostępna bezpłatnie na urządzenia z Androidem i iOS (odpowiednio w Google Play i App Store). Co ważne, konfiguracja i rozbudowa systemu multiroom audio Loewe jest wyjątkowo łatwa. Dodatkowe głośniki możesz do niego dołączyć w każdej chwili, rozbudowując już istniejące strefy lub tworząc nowe (np. nagłaśniając kolejne pomieszczenie).

Loewe klang mr5

Głośniki multiroom z serii klang mr zostały docenione przez fachowców z branży wzornictwa – otrzymały w 2021 roku nagrody Red Dot Design Award oraz iF Design Award.

A może Smart Radio?

Loewe ma w ofercie także designerskie, a jednocześnie kompaktowe systemy Smart Radio – modele klang s1 i klang s3, które umożliwiają odtwarzanie dźwięku z wielu różnych źródeł. Dzięki nim możesz nie tylko słuchać programów radiowych nadawanych analogowo (w paśmie FM) lub cyfrowo (w DAB+), ale też odtwarzać audiobooki czy podcasty. Możesz również strumieniowo przesyłać muzykę z urządzeń mobilnych. To zasługa wbudowanego modułu Bluetooth. Smart Radia Loewe zapewniają ponadto dostęp do serwisów streamingowych, takich jak Spotify, Deezer czy Amazon Music. Do obsługi odtwarzania możesz wykorzystać bezpłatną aplikację Loewe radio.

Loewe klang s1

Obydwa modele mają ponadto wbudowane złącze USB, co pozwala na odczyt plików cyfrowych w formacie MP3 z przenośnych pamięci flash. Dodatkowo, model klang s3 – oprócz większych gabarytów i większej mocy ­­– ma wbudowany odtwarzacz płyt CD. Jest to więc idealna propozycja dla miłośników „srebrnych krążków”, którzy lubią słuchać ulubionych nagrań np. podczas wykonywania codziennych domowych obowiązków.

Modele należące do linii Smart Radio, podobnie jak soundbar i głośniki multiroom Loewe, to laureaci prestiżowych nagród Red Dot Design i iF Design Award w 2021 roku.

Sprzęt marki Loewe znajdziesz nie tylko na stronie internetowej tophifi.pl, ale również w salonach sprzedaży Top Hi-Fi & Video Design. Odwiedzając jeden z naszych punktów sprzedaży, możesz bliżej poznać możliwości sprzętu audio Loewe, a przy tym samemu przekonać się o jakości wykonania urządzeń i ich wyjątkowym wzornictwie.



Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: