Poprzedni
Następny

Linn – Zacznij podróż w muzycznej klasie premium

Linn Majik DSM to wszechstronny wzmacniacz strumieniowy, który w jednej nowoczesnej konstrukcji łączy zalety sieciowego odtwarzacza muzycznego, przedwzmacniacza i wzmacniacza mocy. To urządzenie dla melomana pozwala wejść do świata prawdziwego hi-fi – wystarczy jedynie dodać kolumny głośnikowe.  

Linn - zachnij podróż w muzycznej klasie premium

Linn jako jeden z pierwszych producentów audio wprowadził do swoich urządzeń strumieniowanie muzyki przy wykorzystaniu Internetu i sieci domowej. Okazało się to możliwe dzięki m.in. odtwarzaczom strumieniowym Majik, które są integralną częścią gamy produktowej szkockiej marki od czasu ich debiutu w 2009 r.  

Projektanci za cel postawili sobie stworzenie wyjątkowych produktów „all-in-one” pozwalających większej liczbie ludzi wprowadzić wysokiej jakości dźwięk do ich życia. Urzeczywistnieniem tej myśli jest najnowsza generacja Majik DSM, czyli wzmacniacz typu „wszystko w jednym”, który przewyższa konkurencję, stanowiąc doskonały pierwszy krok w stronę prawdziwego hi-fi.  

Wzmacniacz strumieniowy Linn Majik DSM

W jednej uniwersalnej konstrukcji połączono odtwarzacz sieciowy, przedwzmacniacz i końcówkę mocy, aby stworzyć w pełni funkcjonalne urządzenie pozwalające odtworzyć dźwięk z dowolnego źródła – przewodowo lub bezprzewodowo z pomocą Wi-Fi lub Bluetooth. Model ten zapewnia bezproblemową integrację z bezstratnymi serwisami muzycznymi Tidal i Qobuz oraz udostępnia możliwość odtwarzania ulubionej muzyki poprzez AirPlay, Spotify, Apple Music czy Amazon Music. 

Trzeba dodać tylko głośniki. Jakie? Z pomocą przychodzą nasi eksperci, którzy wyselekcjonowali szereg zestawów, w których centralnym punktem systemu jest najnowszy model Linn Majik DSM. Wszystkie propozycje można zobaczyć TUTAJ, a kilka z nich prezentujemy poniżej.  

Majik DSM + Bowers & Wilkins 705 S2 

Uniwersalny zestaw, który sprawdzi się przy różnorodnych gatunkach muzyki, a z dobrze zrealizowanych nagrań wydobędzie maksimum informacji. Słuchacz może liczyć na szczegółowe, energiczne wysokie tony oraz gładką, a zarazem precyzyjną średnicę. Znakomicie nakreślona rytmika połączona z nieprzeciętną rozdzielczością będzie świetną propozycją dla fanów przestrzennego, dokładnego dźwięku. 

Majik DSM + ELAC VELA BS403 

Znakomicie dobrany duet zapewniający wysoką jakość dźwięku nawet w dość dużych pomieszczeniach o metrażu do 25 m2. Charakterystycznym elementem znajdujących się w tym zestawie dwudrożnych kolumn podstawkowych jest wstęgowy przetwornik wysokotonowy JET. Ta autorska konstrukcja cenionego niemieckiego producenta została wykorzystana ze względu na niesamowitą klarowność i naturalność odtwarzanego dźwięku przy minimalnych zniekształceniach. Zachwyca przy tym błyskawicznym czasem reakcji.  

Majik DSM + Majik 140 

Zestaw stereo Linn Majik DSM + Majik 140

Takie połączenie ożywi muzykę, nie przytłaczając jednocześnie przy tym pomieszczenia odsłuchowego. Na uwagę zasługuje atrakcyjna obudowa głośników, która wyróżnia się mistrzowskim rzemiosłem i zaawansowanymi technikami produkcji. Efektem są piękne konstrukcje cechujące się wysoką wartością dodaną pod względem akustycznym i znacznie wykraczające poza parametry osiągane przez konkurencyjne modele w podobnym przedziale cenowym. Warto dodać, że zarówno sam wzmacniacz, jak i kolumny są produkowane w Szkocji.  

Majik DSM + Majik 109 

Linn Majik DSM 2020

Podstawkowa wersja kolumn Majik zachwyci słuchacza swoimi możliwościami, oczarowując spójnym i szczegółowym brzmieniem. Jest to zasługa m.in. technologii wywodzących się z referencyjnych kolumn głośnikowych Linn. Dzięki temu głośniki Majik 109 dostarczają potężny dźwięk bez względu na to, gdzie je ustawimy – na półce, na ścianie czy też na specjalnie dla tego modelu zamontowanej podstawce. 

Zapraszamy do salonów 

Jeśli masz dodatkowe pytania na temat sprzętu audio-wideo lub chciałbyś przekonać się o tym, jak dany zestaw sprawuje się w praktyce, odwiedź jeden z naszych salonów Top Hi-Fi & Video Design. Tam nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania. A tych, których od naszych sklepów stacjonarnych dzieli znaczna odległość, zapraszamy do zakupów online. Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: