Poprzedni
Następny

Listopad na Netflix – czego lepiej nie przegapić?

Co platforma Netflix przygotowała na listopad? Lepiej dobrze ustawcie dźwięk i obraz w swoim kinie domowym, bo szykuje się duuużo sensacyjnej akcji. Gotowi na emocjonującą jesień przed ekranem?

Soundbar Bluesound Pulse Soundbar+

Czerwona Nota

Jedną z najgłośniejszych listopadowych premier filmowych na platformie będzie komedia sensacyjna ,,Czerwona Nota’’ z The Rockiem, Gal Gadot i Ryanem Reynoldsem w rolach głównych. Historia opowiada o dwojgu rywalizujących ze sobą złodziejach dzieł sztuki (Gadot i Reynolds), których losy przecinają się, kiedy zostają namierzeni przez agenta FBI (The Rock).

Spektakularne efekty specjalne, dużo scen walki i czarny humor – czego chcieć więcej w listopadowy wieczór?

Cowboy Bepop

,,Cowboy Bepop’’ to kolejne kultowe anime, które zostało sfabularyzowane. Ten kosmiczny western w odcinkach opowiada o przygodach trojga sympatycznych, acz śmiertelnie niebezpiecznych łowców nagród, którzy, uciekając przed swoją przeszłością, nie wahają się nad nawet najbardziej skomplikowanymi zleceniami i dzielnie przemierzają najdalsze zakamarki kosmosu.

Zemsta rewolwerowca

Jakby po serialu ,,Cowboy Bepop” nadal było Wam za mało westernów, na Netflix w tym miesiącu pojawi się również film ,,Zemsta rewolwerowca’’ z Idrisem Elbą. Wciela się on w postać bandyty Rufusa Bucka, który wychodzi z więzienia, nie wiedząc, że jego wieloletni wróg dokładnie przygotował się na tę okazję, zebrawszy gang składający się z osób, którym były więzień podpadł. Czy banda bardzo rozwścieczonych kowbojów i kowbojek to wyzwanie, z którym sobie poradzi?

Hellbound

Oglądaliście ,,Squid Game’’? Jeśli ten serial trafił w Wasze gusta, prawdopodobnie spodoba się Wam też nowa koreańska produkcja – ,,Hellbound’’. Znowu będzie strasznie!

Akcja serialu toczy się w Seulu, który pewnego dnia zamienia się w piekło – dosłownie i w przenośni. Zaczyna się od sądów ostatecznych, przed którymi stawiają ludzi piekielne istoty, a potem jest tylko gorzej – gatunek ludzki musi stanąć do walki o przetrwanie i odzyskać władzę na ziemi. Nie będzie to najłatwiejsze, ale innego wyjścia raczej nie ma.

Magnezja

Dawid Ogrodnik przeżywa kolejną falę popularności. Po niezaprzeczalnym sukcesie obu sezonów serialu ,,Rojst’’ i niedawnych premierach filmów ,,Najmro. Kocha, kradnie, szanuje’’ oraz ,,Wszystkie nasze strachy’’, w tym miesiącu na Netflix aktor pojawi się w serialu ,,Magnezja’’, obok m.in. Agaty Kuleszy, Andrzeja Chyry i znanego z filmu ,,Boże Ciało” Bartosza Bieleni. Uwaga – to kolejny western w listopadowej ramówce platformy!

tick, tick…BOOM!

Aby dać odpocząć mózgowi od dynamicznej akcji, piekielnych istot i wybuchów na ekranie, w tym miesiącu Netflix udostępni również swój premierowy dramat muzyczny ,,tick, tick...BOOM!’’, którego akcja osadzona jest w Nowym Jorku lat dziewięćdziesiątych. Jon (w tej roli były Spider Man – Andrew Garfield) jest początkującym kompozytorem muzyki teatralnej, który na co dzień pracuje jako kelner. Chłopak mocno wierzy, że ciężka praca i życie pełne poświęceń niedługo się mu ,,zwrócą’’ – lada dzień ma zadebiutować jego debiutancki musical, a Jon jest przekonany, że premiera przyniesie mu sławę. Jego plany na wielką przyszłość stają jednak pod znakiem zapytania kiedy jego dziewczyna (była gwiazda Disneya Vanessa Hudgens) chce porzucić mieszkanie w wielkim mieście, a w tle zaczyna niebezpiecznie pobrzmiewać echo epidemii AIDS.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: