Poprzedni
Następny

Linn i Top Hi-Fi zapraszają na wyjątkowe wydarzenie w Katowicach

Ogólnopolska sieć salonów sprzedaży ze sprzętem audio i audio-wideo – Top Hi-Fi & Video Design oraz firma Linn zapraszają na prezentację możliwości modelu Selekt DSM: Edition Hub i przetwornika Organik DAC. Wydarzenie odbędzie się 11 maja 2023 r. w Katowicach przy ul. Strzeleckiej 8b lok. LU8, a więc w najnowszym salonie należącym do sieci Top Hi-Fi & Video Design. Zachęcamy do uczestniczenia w tym wyjątkowym spotkaniu wszystkich miłośników dobrego brzmienia, fanów i pasjonatów szkockiej marki Linn i nie tylko. Liczba miejsc jest ograniczona, więc już teraz zachęcamy do rejestrowania się na wydarzenie.

Selekt DSM: Edition Hub - prezentacja w Top Hi-FiOficjalna prezentacja modelu Selekt DSM: Edition Hub i układu przetwarzania Organik DAC odbędzie się w czwartek, 11 maja 2023 r. o godz. 18:00. Odwiedź niedawno otwarty katowicki salon Top Hi-Fi & Video Design, aby poznać więcej szczegółów na temat tego wyjątkowego urządzenia, które już zostało okrzyknięte „królem konfigurowalności”. Model ten pozwala na udoskonalenie Twojego systemu audio, a jednocześnie rewolucjonizuje doświadczenia związane ze streamingiem.

Kliknij w ten link, aby zarejestrować się na prezentację Linn Selekt DSM: Edition Hub.

Podczas spotkania gościem specjalnym katowickiego salonu będzie przedstawiciel Linna – Michael O’Rourke, który osobiście zademonstruje najważniejsze aspekty jednego z najnowszych urządzeń szkockiej firmy i opowie o tym, jak już fenomenalny streamer Linn Selekt DSM stał się jeszcze lepszym urządzeniem.

Linn Selekt DSM

Zarejestruj się już dziś!

Zarejestruj się na spotkanie, dołącz do nas i posłuchaj nowoczesnego i jak dotąd najbardziej konfigurowalnego odtwarzacza sieciowego Selekt DSM: Edition Hub z zainstalowanym przetwornikiem Organik DAC. W razie potrzeby ten modułowy model można wzbogacić o dodatkowe elementy, takie jak np. moduły z wyjściami analogowymi RCA/XLR, złączami HDMI czy procesorem DSP (Surround Sound Module).

Przy rejestracji na event w Katowicach należy podać imię, adres e-mail, kraj i kod pocztowy, a także wskazać liczbę osób, dla której dokonywana jest rezerwacja (1 lub 2 osoby).

Linn Selekt DSM

O firmie Linn

Firma Linn została założona w 1973 roku przez Ivora Tiefenbruna. Pod jego pieczą zyskała miano prawdziwej ikony wśród producentów urządzeń audio klasy hi-end. To właśnie Linn, jako jeden z pierwszych producentów sprzętu audio umożliwił strumieniowe odtwarzanie muzyki przy wykorzystaniu dostępu do Internetu i sieci domowej. Dziś szkocki producent uznawany jest za innowatora w segmencie odtwarzaczy strumieniowych oraz hi-endowych układów DAC.

Linn Selekt DSM

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym wyjątkowym producencie sprzętu audio, polecamy lekturę artykułu „Historia firmy Linn”.


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video DesignPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: