Poprzedni
Następny

Liczne nagrody dla odtwarzacza sieciowego Linn Klimax DSM

Linn Klimax DSM to referencyjny odtwarzacz sieciowy, który w zgrabnej obudowie łączy także zalety przedwzmacniacza oraz przetwornika C/A. O potężnych możliwościach tego modelu przekonali się eksperci z branży audio z całego świata, czego efektem są liczne wyróżnienia, m.in. „Product of the Year 2021” od magazynu „hi-fi+” oraz nagroda „Temptation Award 2021” ze strony „What Hi-Fi?”.

Linn New Klimax DSM

Odtwarzacz sieciowy Klimax DSM może współpracować z niemal dowolnym źródłem dźwięku – cyfrowym i analogowym – w ramach zestawu stereo lub kina domowego. Model ten obsługuje także high-res audio i zapewnia dostęp do bezstratnych serwisów muzycznych oraz radia internetowego. Walory tego zaawansowanego urządzenia doceniły redakcje magazynów z całego świata, czego efektem są m.in. następujące dla Linn Klimax DSM nagrody:

  • Product of the Year 2021” – „hi-fi+” (Wielka Brytania), „Bez owijania w bawełnę: to najlepszy komponent do streamingu audio, jaki kiedykolwiek recenzowałem”.
  • Temptation Award 2021” – „What Hi-Fi?” (Wielka Brytania), „W minionym roku zachwyciło nas wiele wspaniałych zestawów high-end, ale ten oszałamiający streamer wyniósł wszystko na nowy poziom”.
  • Innovation in Design Award 2021” – „SoundStage! network” (Australia), „Wszystko, czego słuchałem było po prostu wyraźniej zdefiniowane, bardziej rozdzielcze (…) – brzmieniowo i estetycznie to arcydzieło”.
  • Streamer of the Year 2021” – „Like Hi-Fi” (Niemcy), „Bezkompromisowa jakość ma swoją nową nazwę: Linn Klimax DSM!”.
  • Grand Prix 2021” – „Stereo Sound” (Japonia), „Prawdziwie zaawansowane urządzenie audio, które zrobiło niesamowity krok naprzód”.

Linn New Klimax DSM

Więcej na temat odtwarzacza sieciowego Linn Klimax DSM można dowiedzieć się TUTAJ. Zachęcamy także do odwiedzenia jednego z salonów Top Hi-Fi & Video Design, gdzie w komfortowych warunkach można sprawdzić, jak dana konstrukcja sprawuje się w praktyce. Nasi doradcy odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą w wyborze odpowiedniego sprzętu.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: